Dostawa leków do Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Długoterminowej Olecko-Kolonia
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00368370
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00368370/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-29 13:54
- Lokalizacja
- Olecko, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cefebfa1-03ab-46b3-9b02-17f187f65046
- Identyfikator
- 8471428196
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00368370 z dnia 2026-07-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa leków do Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Długoterminowej Olecko-Kolonia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510956749
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: OLECKO-KOLONIA
1.5.2.) Miejscowość: Olecko
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-400
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spzzodbiuro@powiat.olecko.pl,
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: spzzod.olecko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cefebfa1-03ab-46b3-9b02-17f187f650461.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa leków do Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Długoterminowej Olecko-Kolonia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cefebfa1-03ab-46b3-9b02-17f187f65046
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00368370
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290655
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SPZZOD.EG.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków na potrzeby pacjentów SPZZOD Olecko-Kolonia w 2026 i 2027 roku.
2. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (formularz cenowy do wypełnienia) – Załączniki nr 2 i 2a do SWZ.
3. W przypadku występowania na rynku opakowań posiadających inną ilość sztuk (tabletek, ampułek itp.), niż zamieszczona w SWZ, a także w przypadku, gdy wycena innych opakowań leków spełniających właściwości terapeutyczne jest korzystniejsza pod względem ekonomicznym należy ilość opakowań przeliczyć do dwóch miejsc po przecinku.
4. Zamawiający dopuszcza wycenę asortymentu równoważnego pod względem składu chemicznego i dawki lecz różniącego się postacią (tabletki na tabletki powlekane lub kapsułki lub drażetki i odwrotnie fiolki na ampułki i odwrotnie) przy zachowaniu tej samej drogi podania.
5. Zamawiający dopuszcza wycenę innych produktów ale równoważnych pod względem składu chemicznego i zastosowania.
6. Zamawiający zastrzega sobie prawo zakupienia mniejszej ilości leków, niż określona w umowie zawartej w wyniku niniejszego postępowania.
7. Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom.
8. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
9. Zamawiający przewiduje udzielanie zamówień uzupełniających.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1156614,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1156614,12 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1156614,12 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NEUCA SA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8790017162
7.3.4) Miejscowość: Toruń
7.3.5) Kod pocztowy: 87-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1156614,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2026-07-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |