Odbudowa przepustu pod drogą powiatową nr 1244D w miejscowości Wielowieś wraz z przebudową drogi – zamówienie podobne
POWIAT LUBIŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00368636
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00368636/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-29 14:41
- Lokalizacja
- Lubin, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b406c929-53df-4495-aa21-d6e8cc66a629
- Identyfikator
- 6922340500
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00368636 z dnia 2026-07-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odbudowa przepustu pod drogą powiatową nr 1244D w miejscowości Wielowieś wraz z przebudową drogi – zamówienie podobne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT LUBIŃSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647222
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 12B
1.5.2.) Miejscowość: Lubin
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@powiat-lubin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: powiat-lubin.bip.gov.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbudowa przepustu pod drogą powiatową nr 1244D w miejscowości Wielowieś wraz z przebudową drogi – zamówienie podobne2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b406c929-53df-4495-aa21-d6e8cc66a629
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00368636
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający przewidział w zamówieniu podstawowym, w ogłoszeniu o zamówieniu, możliwość udzielenia zamówienia na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp ( zamówienia podobne). Całkowita wartość zamówienia podstawowego została uwzględniona przy obliczeniu wartości zamówienia podstawowego. Zakres tego zamówienia obejmuje kwotę do 50%
wartości zamówienia podstawowego i polega na wykonaniu prac podobnych do zakresu zamówienia podstawowego.
Zamówienie podobne jest udzielane przed upływem 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu
Wykonawcy robót budowlanych.Uzasadnienie prawne:
art. 214 ust. 1 pkt 7 w związku z art 305 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-eb8a333e-23c6-474e-8b58-d5b08f563b16
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.272.34.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych przy przebudowie odcinka drogi powiatowej nr 1244D, obręb Wielowieś, polegających m.in. na:
• Robotach przygotowawczych i rozbiórkowych na nawierzchni drogi,
• Przebudowie odcinka jezdni drogi,
• Przebudowie w zakresie odtworzenia poboczy
• Przebudowie w zakresie odtworzenia odcinka jezdni drogi,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EMISTON Sp. z. o . o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6922530577
7.3.3) Ulica: ul Składowice 18
7.3.4) Miejscowość: Składowice
7.3.5) Kod pocztowy: 59-300
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 283096,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |