usługa wycinki drzew i przejęcia pozyskanego drewna, obmiar brakarski, prace pielęgnacyjne, nasadzenia drzew, frezowanie pni na terenie administrowanym przez 45 WOG
45 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00525691
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00525691/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-02 09:43
- Lokalizacja
- Sulęcin, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-65f522e7-cfd2-4ed1-8e48-2a08f5d19179
- Identyfikator
- 4290066215
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00525691 z dnia 2024-10-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
usługa wycinki drzew i przejęcia pozyskanego drewna, obmiar brakarski, prace pielęgnacyjne, nasadzenia drzew, frezowanie pni na terenie administrowanym przez 45 WOG
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 45 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 080521018
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 69-211 Wędrzyn
1.5.2.) Miejscowość: Sulęcin
1.5.3.) Kod pocztowy: 69-211
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.7.) Numer telefonu: 261676145
1.5.8.) Numer faksu: 261676222
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 45wog.zampubliczne@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.45wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/45wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
usługa wycinki drzew i przejęcia pozyskanego drewna, obmiar brakarski, prace pielęgnacyjne, nasadzenia drzew, frezowanie pni na terenie administrowanym przez 45 WOG2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65f522e7-cfd2-4ed1-8e48-2a08f5d19179
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00525691
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00509440
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 66/TP/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 232532,74 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wycinka drzew i przejęcie pozyskanego drewna, obmiar brakarski, prace pielęgnacyjne, nasadzenia drzew, frezowanie pni na terenie administrowanym przez 45 WOG w garnizonach Wędrzyn, Międzyrzecz, Skwierzyna, Nowogród, Krosno, Sulechów.
Wykonawca przed rozpoczęciem wykonywania przedmiotu zamówienia zobowiązuje się zlecić podmiotowi posiadającemu wiedzę i umiejętności w wykonaniu oceny stanu zasiedlenia przez zwierzęta objęte ochroną gatunkową drzew objętych przedmiotowymi decyzjami., a uzyskaną ocenę przekazać Zamawiającemu w terminie 3 dni roboczych od dnia przekazania terenu Wykonawcy, o którym mowa w § 2 ust. 1 wzoru umowy.
2. Opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 6 do SWZ oraz wzór umowy załącznik nr 5 do SWZ, stanowią integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Celem zapoznania się z warunkami terenowymi, Zamawiający przewiduje termin wizji lokalnej na dzień 24.09.2024 o godz. 10:00; miejsce spotkania- we właściwych garnizonach po uprzednim zgłoszeniu chęci udziału w wizji lokalnej pod nr. telefonu 261 676 248/312 – Kierownik SOŚ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77211400-6 - Usługi wycinania drzew
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77211600-8 - Sadzenie drzew
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 20.09.2024 dokonał ogłoszenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym na usługę wycinki drzew i przejęcia pozyskanego drewna, obmiar brakarski, prace pielęgnacyjne, nasadzenia drzew, frezowanie pni na terenie administrowanym przez 45 WOGw garnizonach Wędrzyn, Międzyrzecz, Skwierzyna, Nowogród Bobrzański, Krosno Odrzańskie, Sulechów
Zamawiający w formularzu ofertowym nie uwzględnił do wyceny dwóch z sześciu pozycji, które maja istotny wpływ na ogólną cenę przedmiotu zamówienia.
Udostępniony przez Zamawiającego formularz ofertowy jest niekompletny więc jest sprzeczny z art. 16 ustawy Prawo zamówień Publicznych zgodnie z którym Zamawiający przygotowuje i przeprowadza postępowanie o udzielenie zamówienia w sposób zapewniający zachowanie uczciwej konkurencji oraz równego traktowania wykonawców. Zamawiający udostępniając formularz ofertowy,
w którym nie uwzględnił dwóch pozycji do wyceny naruszył powyższy artykuł.
Zamawiający po otwarciu ofert nie może dokonać istotnej zmiany ogłoszenia
o zamówieniu, dokumentacji postępowania, ani treści SWZ. Skutkiem braku możliwości dokonania zmiany ogłoszenia oraz dokumentacji prowadzonego postępowania jest to, że postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą, zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego, ponieważ na tym etapie postępowania ze względu na braki dokumentacji Zamawiający nie może dokonać oceny ofert oraz wyboru oferty najkorzystniejszej prowadzonego postępowania.
W związku z powyższym Zamawiający na podstawie art. 226 pkt. 6 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( Dz. U. z 2024r. poz. 1320) musi dokonać unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
| 2024-10-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |