Budowa boiska wielofunkcyjnego oraz siłowni zewnętrznej w Piotrkowiczkach, gm. Wisznia Mała

Gmina Wisznia Mała

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00368856
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00368856/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-29 15:32
Lokalizacja
Wisznia Mała, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-54162ece-30cd-40bb-a94c-3753f0362547
Identyfikator
9151603764
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie różnych nawierzchniUsługi w zakresie trawnikówRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty na placu budowyRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

Wykonawcy

1 przyznane

LESZEK KUŁAKSkwierzyna, PL · lot 0
698 749,18 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00368856 z dnia 2026-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska wielofunkcyjnego oraz siłowni zewnętrznej w Piotrkowiczkach, gm. Wisznia Mała

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wisznia Mała

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934897

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wrocławska 9

1.5.2.) Miejscowość: Wisznia Mała

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-114

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 71 3084800

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@wiszniamala.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wiszniamala.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa boiska wielofunkcyjnego oraz siłowni zewnętrznej w Piotrkowiczkach, gm. Wisznia Mała

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54162ece-30cd-40bb-a94c-3753f0362547

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00368856

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00056772/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Budowa boiska wielofunkcyjnego oraz siłowni zewnętrznej w Piotrkowiczkach, gm. Wisznia Mała

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00301856

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.20.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 847559,45 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadanie pn: "Budowa boiska wielofunkcyjnego oraz siłowni zewnętrznej w Piotrkowiczkach , gm. Wisznia Mała" w tym:
1) Budowę boiska i siłowni obejmującą m.in:
a. budowę boiska wielofunkcyjnego o wymiarach pola gry 28,0 m x 15,0 m i nawierzchni poliuretanowej,
b. dostawę i montaż siłowni plenerowej
c. zagospodarowanie terenu i odwodnienie terenu w tym:
- dostawę i montaż nawierzchni bezpiecznej pod urządzenia siłowni plenerowej
- dostawę i montaż urządzeń małej architektury: ławki -4 szt. Kosze - 4szt. stojaki rowerowe -4sz,
- dostawę i montaż piłkochwytów.
Zadanie inwestycyjne realizowane w ramach:
a. udzielonej z budżetu Województwa Dolnośląskiego pomocy finansowej w formie dotacji celowej w Programie Rozwoju Infra-struktury Sportowej w Województwie Dolnośląskim
b. ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Rozwoju Infrastruktury Sportowej w województwach - Edycja 2025

2) Budowę oświetlenia wielofunkcyjnego boiska sportowego w miejscowości Piotrkowiczki obejmującego:
- wykonanie instalacji kablowej n.n.,
- montaż naświetlaczy boiska wielofunkcyjnego typu LED - 2 szt.,
- montaż szafy sterowniczej SO.
Zadanie dofinansowane w ramach konkursu „Odnowa Dolnośląskiej Wsi” w 2026 roku, zadanie pn."Zagospodarowanie terenów rekreacyjnych w Gminie Wisznia Mała"

Uwaga!
Zamawiający informuje, że dokonał zmiany sposobu sterowania oświetleniem boiska oraz wyposażenia szafy sterowniczej.
Sterowanie należy wykonać zgodnie ze zmienionym schematem stanowiącym integralną cześć niniejszej umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 698749,18 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 919276,18 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 698749,18 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Leszek Kułak Budownictwo Sportowe Inżynieria Krajobrazu

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5961001523

7.3.3) Ulica: Lawendowa 1

7.3.4) Miejscowość: Skwierzyna

7.3.5) Kod pocztowy: 66-440

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 698749,18 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane