Usługa ochrony i dozoru budynku Miejskiego Zarządu Dróg w Częstochowie przy ul. Legionów 52 w latach 2024-2026

MIEJSKI ZARZĄD DRÓG w CZĘSTOCHOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00525738
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00525738/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-02 09:52
Lokalizacja
Częstochowa, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4e831d3c-e800-4257-85a8-ad8229ddb30c
Identyfikator
5732331963
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ochroniarskie

Wykonawcy

1 przyznane

P&T GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzęstochowa, PL · lot 0
271 524,96 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00525738 z dnia 2024-10-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa ochrony i dozoru budynku Miejskiego Zarządu Dróg w Częstochowie przy ul. Legionów 52 w latach 2024-2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG w CZĘSTOCHOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 150309847

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Legionów 52

1.5.2.) Miejscowość: Częstochowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-202

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.7.) Numer telefonu: 34 366 43 05, 34 366 43 37, 34 366 40 95

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@mzd.czest.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzd.czest.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/mzd/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa ochrony i dozoru budynku Miejskiego Zarządu Dróg w Częstochowie przy ul. Legionów 52 w latach 2024-2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4e831d3c-e800-4257-85a8-ad8229ddb30c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00525738

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033528/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Usługa ochrony i dozoru budynku Miejskiego Zarządu Dróg w Częstochowie przy ul. Legionów 52 w 2024-2026

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00472593

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MZD.ZP.26.1.57.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 285320,17 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Usługa ochrony i dozoru budynku Miejskiego Zarządu Dróg
w Częstochowie przy ul. Legionów 52. Zakres usługi obejmuje w szczególności:

1. Obowiązki Wykonawcy w zakresie:

• ochrony pomieszczeń użytkowych i mienia znajdującego się w dyspozycji Zamawiającego
w Częstochowie.

• ochrony, w sytuacjach szczególnego zagrożenia życia i zdrowia pracowników MZD przebywających na terenie obiektu Zamawiającego.

2. Wykonawca zobowiązuje się dozorować obiekt. Pod pojęciem dozorowania obiektu rozumie się stałą obecność pracownika ochrony na wyznaczonym posterunku w godzinach wyznaczonych przez Zamawiającego z możliwością rozszerzenia czasu pracy ochrony przez Wykonawcę i wypełnianie obowiązków określonych w Instrukcji dla Służby Ochrony.

3. Wykonawca zobowiązany jest do przestrzegania przepisów obowiązujących na terenie obiektu Zamawiającego.

4. Do wykonania zamówienia Wykonawca zapewni pracowników o wysokich kwalifikacjach zawodowych, należycie przeszkolonych, ubranych w kompletne mundury z emblematami agencji, wyposażonych w dopuszczalne środki ochrony osobistej, posiadających przy sobie służbowy telefon komórkowy oraz książki codziennego prowadzenia przebiegu służby.

5. Wykonawca ponosi odpowiedzialność materialną za straty Zamawiającego wynikłe
z powodu niewłaściwego wykonywania Instrukcji dla Służby Ochrony.

Pełny opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do wzoru umowy i nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 14

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 271524,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 553500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 271524,96 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P&T GROUP Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5732861307

7.3.3) Ulica: Krakowska

7.3.4) Miejscowość: Częstochowa

7.3.5) Kod pocztowy: 42-200

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 271524,96 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-03-31
2024-10-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi