Remont i konserwacja muru obwodowego Zamku Książąt Mazowieckich, XV wiek. Etap III

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00369014
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00369014/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-29 21:34
Lokalizacja
Góra Kalwaria, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a5977ed8-d543-464e-87c2-1274c7fddc0d
Identyfikator
1231077397
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty murarskie i murowe

Wykonawcy

1 przyznane

NOBILE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
2 023 350 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00369014 z dnia 2026-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i konserwacja muru obwodowego Zamku Książąt Mazowieckich, XV wiek. Etap III

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140351290

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: porucznika Jana Białka 9

1.5.2.) Miejscowość: Góra Kalwaria

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-530

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: b.polaczynska@kulturagk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kulturagk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a5977ed8-d543-464e-87c2-1274c7fddc0d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i konserwacja muru obwodowego Zamku Książąt Mazowieckich, XV wiek. Etap III

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a5977ed8-d543-464e-87c2-1274c7fddc0d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00369014

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00193057/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont i konserwacja muru obwodowego Zamku Książąt Mazowieckich, XV wiek. Etap III

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281978

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2/2016

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2353916,9 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Remont fragmentu lica i korony wschodniego i północnego ceglanego muru obwodowego Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku. Zamówienie obejmuje w szczególności:
1/ Prace przy murze wschodnim - Elewacja E6, strona wewnętrzna: rozebranie korony muru, wykucie wnęk i strzępi w murze ceglanym, wykucie starych spoin, usunięcie pleśni i grzybów, iniecja kurtynowa rdzenia muru i ściany ceglanej, piaskowanie podłoża z cegły ceramicznej, oczyszczanie powierzchni cegieł z zabrudzeń, wysoleń i zacieków kalcytowych, roboty murowe: krycie dachów papa jutowa, obróbki blacharskie korony muru, spoinowanie muru oraz wzmacnianie przeszycia ścian, wzmacnianie powierzchniowe ściany ceglanej, wykonanie tymczasowego zadaszenia korony muru na czas prac konserwatorskich
2/ Prace przy murze północnym Elewacja E3 - do długości uszkodzenia lica, E4, E5 - strona zewnętrzna muru: rozebranie korony muru, wykucie wnęk i strzępi w murze ceglanym, wykucie starych spoin, usunięcie pleśni i grzybów, iniecja kurtynowa rdzenia muru i ściany ceglanej, piaskowanie podłoża z cegły ceramicznej, oczyszczanie powierzchni cegieł z zabrudzeń, wysoleń i zacieków kalcytowych, roboty murowe: krycie dachów papa jutowa, obróbki blacharskie korony muru, spoinowanie muru oraz wzmacnianie przeszycia ścian, wzmacnianie powierzchniowe ściany ceglanej, wykonanie tymczasowego zadaszenia korony muru na czas prac konserwatorskich
3/ Prace przy murze północnym Elewacja E9, E10, strona wewnętrzna muru: rozebranie korony muru, wykucie wnęk i strzępi w murze ceglanym, wykucie starych spoin, usunięcie pleśni i grzybów, iniecja kurtynowa rdzenia muru i ściany ceglanej, piaskowanie podłoża z cegły ceramicznej, oczyszczanie powierzchni cegieł z zabrudzeń, wysoleń i zacieków kalcytowych, roboty murowe: krycie dachów papa jutowa, obróbki blacharskie korony muru, spoinowanie muru oraz wzmacnianie przeszycia ścian, wzmacnianie powierzchniowe ściany ceglanej, wykonanie tymczasowego zadaszenia korony muru na czas prac konserwatorskich.
2. Cegła gotycka użyta podczas prac musi być zatwierdzona przez Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków przed rozpoczęciem prac

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 351780 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2977000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2023350,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Nobile Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9512215079

7.3.3) Ulica: Rumiana 55/57 lok.1

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-954

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2023350,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane