Podnoszenie jakości e-usług sektora publicznego na obszarze MOF Parczew dla Gminy Siemień

GMINA SIEMIEŃ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00369029
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00369029/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-29 22:20
Lokalizacja
Siemień, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fbf9549c-294f-424a-bf8c-935103e4a7b7
Identyfikator
5391497101
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatyczneZestawy pakietów oprogramowaniaPakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjneRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputeroweUsługi szkolenia specjalistycznegoUsługi wdrażania oprogramowaniaUsługi w zakresie wsparcia systemu

Wykonawcy

1 przyznane

ZETO PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL · lot 0
1 063 950 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00369029 z dnia 2026-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Podnoszenie jakości e-usług sektora publicznego na obszarze MOF Parczew dla Gminy Siemień

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SIEMIEŃ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237693

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stawowa 1b

1.5.2.) Miejscowość: Siemień

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-220

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: fundusze@siemien.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ugsiemien.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fbf9549c-294f-424a-bf8c-935103e4a7b7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Podnoszenie jakości e-usług sektora publicznego na obszarze MOF Parczew dla Gminy Siemień

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fbf9549c-294f-424a-bf8c-935103e4a7b7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00369029

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00081633/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Podnoszenie jakości e-usług sektora publicznego na obszarze MOF Parczew

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

2. Przedmiot zamówienia jest finansowany z Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, II Osi Priorytetowej Transformacja gospodarcza i cyfrowa regionu, Działania 2.2 Cyfrowe Lubelskie w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskich Obszarów Funkcjonalnych

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00132711

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.02.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i wdrożenie systemów informatycznych wraz z uruchomieniem e-usług w ramach projektu „Podnoszenie jakości e-usług sektora publicznego na obszarze MOF Parczew”.
2. Przedmiot zamówienia jest finansowany z Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, II Osi Priorytetowej Transformacja gospodarcza i cyfrowa regionu, Działania 2.2 Cyfrowe Lubelskie w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskich Obszarów Funkcjonalnych.
3. Zamówienie obejmuje:
1) Zakup licencji oprogramowania portalu e-usług (1 szt.)
2) Zakup usług wdrożenia oprogramowania portalu e-usług (1 szt.)
3) Zakup usług modernizacji oprogramowania dziedzinowego (1 szt.)
4) Zakup usług wdrożenia oprogramowania systemu dziedzinowego (1 szt.)
5) Zakup usług migracji danych oprogramowania dziedzinowego (1 szt.)
6) Rozbudowa oprogramowania systemu EZD dla JO (1 szt.)
7) Zakup usług opracowania i wdrożenia e-usług podatkowych (1 szt.)
8) Zakup licencji oprogramowania systemu informacji przestrzennej (1 szt.)
9) Zakup usług wdrożenia systemu informacji przestrzennej (1 szt.)
10) Zakup usług przeprowadzenia digitalizacji zasobów (1 szt.)
11) Zakup usług opracowania API zasobu informacji przestrzennej (1 szt.)
12) Zakup usług opracowania i wdrożenia e-usług SIP (1 szt.)
13) Zakup licencji oprogramowania systemu rekrutacji zdalnych (1 szt.)
14) Zakup usług wdrożenia systemu rekrutacji zdalnych (1 szt.)
15) Zakup usług opracowania i wdrożenia e-usług rekrutacji zdalnych (1 szt.)
16) Zakup licencji oprogramowania systemu konsultacji społecznych (1 szt.)
17) Zakup usług wdrożenia systemu konsultacji społecznych (1 szt.)
18) Zakup usług opracowania i wdrożenia e-usług konsultacji społecznych (1 szt.)

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48422000-2 - Zestawy pakietów oprogramowania

48600000-4 - Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1063950,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1063950,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1063950,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZETO PROJEKT Sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393907745

7.3.3) Ulica: Pieniężnego 6/7

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.5) Kod pocztowy: 10-005

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Zakres zamówienia podwykonawcy do realizacji:
1. Zakup usług wdrożenia oprogramowania portalu e-usług (1 szt.)
2. Zakup usług modernizacji oprogramowania dziedzinowego (1 szt.)
3. Zakup usług wdrożenia oprogramowania systemu dziedzinowego (1 szt.)
4. Zakup usług migracji danych oprogramowania dziedzinowego (1 szt.)
5. Zakup usług opracowania i wdrożenia e-usług podatkowych (1 szt.)
ZETO SOFTWARE Sp. z o.o., ul. Pieniężnego 6/7, 10-005 Olsztyn

Zakres zamówienia podwykonawcy do realizacji:
1. Rozbudowa oprogramowania systemu EZD dla JO (1 szt.)
ZETO Solutions sp. z o. o., ul. Długa 29, 00-238 Warszawa,

Zakres zamówienia podwykonawcy do realizacji:
1. Zakup licencji oprogramowania systemu informacji przestrzennej (1 szt.)
2. Zakup usług wdrożenia systemu informacji przestrzennej (1 szt.)
3. Zakup usług przeprowadzenia digitalizacji zasobów (1 szt.)
4. Zakup usług opracowania API zasobu informacji przestrzennej (1 szt.)
5. Zakup usług opracowania i wdrożenia e-usług SIP (1 szt.)
GISON Sp. z o.o., ul. Józefa Marcika 4, 30-443 Kraków,

Zakres zamówienia podwykonawcy do realizacji:
1. Zakup licencji oprogramowania systemu rekrutacji zdalnych (1 szt.)
2. Zakup usług wdrożenia systemu rekrutacji zdalnych (1 szt.)
3. Zakup usług opracowania i wdrożenia e-usług rekrutacji zdalnych (1 szt.)
ZETO Lublin Sp. z o.o.; ul. Diamentowa 2, 20-447 Lublin;

Zakres zamówienia podwykonawcy do realizacji:
1. Zakup usług wdrożenia systemu konsultacji społecznych (1 szt.)
2. Zakup usług opracowania i wdrożenia e-usług konsultacji społecznych (1 szt.)
IGEN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., ul. Grzybowskiej 87, 00-844 Warszawa

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1063950,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2026-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi