Przebudowa i remont infrastruktury drogowej na terenie gminy Lubaczów

Gmina Lubaczów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00369085
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00369085/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-30 07:35
Lokalizacja
Lubaczów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9ec1ab1f-5b10-466b-b6d1-a1e7b55d5281
Identyfikator
7931505013
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

3 przyznane

GRUPA MICHAŁEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot 0
150 950,52 PLN
ANDRZEJ MAZIARZBasznia Dolna, PL · lot 1
158 509,85 PLN
ANDRZEJ MAZIARZBasznia Dolna, PL · lot 2
40 199,11 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00369085 z dnia 2026-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont infrastruktury drogowej na terenie gminy Lubaczów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lubaczów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900654

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jasna 1

1.5.2.) Miejscowość: Lubaczów

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-600

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminalubaczow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gminalubaczow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lubaczow/proceedings?tab=active

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i remont infrastruktury drogowej na terenie gminy Lubaczów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ec1ab1f-5b10-466b-b6d1-a1e7b55d5281

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00369085

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00049456/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa i remont infrastruktury drogowej na terenie gminy Lubaczów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296439

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

12.1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest:
Przebudowa i remont infrastruktury drogowej na terenie gminy Lubaczów, w tym:
1) Część nr 1 – Remont dróg gminnych z udziałem środków finansowych Nadleśnictwa Lubaczów
• Remont drogi działka nr ewidencyjny 313 w miejscowości Opaka km 0+010 - km 0+430 ETAP I
W ramach części nr 1 Wykonawca zobowiązany jest do ustawienia na własny koszt oraz własnym staraniem tablicy informacyjnej o uczestnictwie finansowym Lasów Państwowych w jego realizacji (zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 6 do Zarządzenia nr 13 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 29-01-2025 r.).

Wszystkie stawiane wymagania zawarte w SWZ są jednakowe dla każdej z trzech części zamówienia; należy je traktować oddzielnie w stosunku do poszczególnych części
z wyjątkami opisanymi bezpośrednio w SWZ

12.2. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w załączniku nr 8 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 7 DLA CZĘŚCI 1, 2, 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 147420 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

12.1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest:
Przebudowa i remont infrastruktury drogowej na terenie gminy Lubaczów, w tym:

2) Część 2 – Przebudowa dróg gminnych ze środków związanych z wyłączeniem gruntów z produkcji rolniczej
• Przebudowa nawierzchni drogi dojazdowej do gruntów rolnych obręb geodezyjny Dąbrowa działka nr ewidencyjny 55 km 0+215 – km 0+360
• Przebudowa nawierzchni drogi dojazdowej do gruntów rolnych obręb geodezyjny Basznia Górna działka nr ewidencyjny 984 km 0+000 - km 0+380

Wszystkie stawiane wymagania zawarte w SWZ są jednakowe dla każdej z trzech części zamówienia; należy je traktować oddzielnie w stosunku do poszczególnych części z wyjątkami opisanymi bezpośrednio w SWZ

12.2. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w załączniku nr 8 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 7 DLA CZĘŚCI 1, 2, 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 164838,50 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

12.1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest:
Przebudowa i remont infrastruktury drogowej na terenie gminy Lubaczów, w tym:

3) Część 3 – Remont i przebudowa pozostałych dróg gminnych
• Remont nawierzchni drogi przysiółek Szutki działka nr ewid. 531 obręb geodezyjny Dąbrowa km 0+000 - km 0+040
• Remont nawierzchni drogi leśnej od południowej strony sołectwa działka nr ewid. 1229/11 obręb geodezyjny Karolówka km 0+210 -km 0+250
• Przebudowa nawierzchni drogi dojazdowej do gruntów rolnych obręb geodezyjny Załuże działka nr ewidencyjny 43 km 0+680 - km 0+780.
Wszystkie stawiane wymagania zawarte w SWZ są jednakowe dla każdej z trzech części zamówienia; należy je traktować oddzielnie w stosunku do poszczególnych części z wyjątkami opisanymi bezpośrednio w SWZ

12.2. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w załączniku nr 8 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 7 DLA CZĘŚCI 1, 2, 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 39014,20 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 150950,52 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 226373,87 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 150950,52 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grupa Michałek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7123506083

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 150950,52 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 158509,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 266678,09 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 158509,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowo-Sprzętowe Warsztat Samochodowy Andrzej Maziarz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7931217171

7.3.4) Miejscowość: Basznia Dolna

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 158509,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 40199,11 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 82974,82 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 82974,82 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowo-Sprzętowe Warsztat Samochodowy Andrzej Maziarz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7931217171

7.3.4) Miejscowość: Basznia Dolna

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 40199,11 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane