"Budowa ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjnej w formie postoju dla rowerzystów na działce oznaczonej nr ewid. 928/2 położonej w obrębie ewidencyjnym Anielpol, gmina Kraśniczyn."

GMINA KRAŚNICZYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00369115
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00369115/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-30 07:51
Lokalizacja
Kraśniczyn, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8f7f9be7-f270-4b66-bcce-09bf238fb8b1
Identyfikator
5641671469
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

JAROSŁAW JAGIEŁŁOKRAŚNICZYN, PL · lot 0
233 700 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00369115 z dnia 2026-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Budowa ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjnej w formie postoju dla rowerzystów na działce oznaczonej nr ewid. 928/2 położonej w obrębie ewidencyjnym Anielpol, gmina Kraśniczyn."

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRAŚNICZYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197954

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki, 21

1.5.2.) Miejscowość: Kraśniczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-310

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugkrasniczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugkrasniczyn.bip.e-zeto.eu/index.php

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8f7f9be7-f270-4b66-bcce-09bf238fb8b1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Budowa ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjnej w formie postoju dla rowerzystów na działce oznaczonej nr ewid. 928/2 położonej w obrębie ewidencyjnym Anielpol, gmina Kraśniczyn."

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f7f9be7-f270-4b66-bcce-09bf238fb8b1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00369115

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00065194/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 BUDOWA OGÓLNODOSTĘPNEJ INFRASTRUKTURYREKREACYJNEJ W FORMIE POSTOJU DLA ROWERZYSTÓW W MIEJSCOWOŚCI ANIELPOL, GMINA KRAŚNICZYN

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamawiający informuje, iż zadanie realizowane jest w ramach interwencji I.13.1 leader/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność- Wdrażanie LSR- z wyłączeniem projektów grantowych objętej Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300256

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 247575,01 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pod nazwą: Budowa obiektów małej architektury w ramach zadania pn. "Budowa ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjnej w formie postoju dla rowerzystów na działce oznaczonej nr ewid. 928/2 położonej w obrębie ewidencyjnym Anielpol, gmina Kraśniczyn."
4.2. Zakres zamówienia obejmuje:
a. Uprzątnięcie, wyrównanie oraz mechaniczne plantowanie terenu
b. Wykonanie utwardzenia terenu:
c. Wykonanie wiaty przystankowej dla rowerzystów w formie ośmioboku wraz z wyposażeniem
d. Wykonanie murowanego miejsca na ognisko
e. Montaż lampy hybrydowej solarno-wiatrowej, stojaka na rowery, tablicy informacyjnej, montaż kosza na śmieci, montaż 2 szt ławek z oparciem
f. Prace porządkowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 233700 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 294831 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 233700 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: U.R.B. BRUK BUD JAROSŁAW JAGIEŁŁO

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5641751814

7.3.3) Ulica: KOŚCIUSZKI 4

7.3.4) Miejscowość: KRAŚNICZYN

7.3.5) Kod pocztowy: 22-310

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 233700 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-08
2026-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane