Przebudowa dróg powiatowych położonych na terenie Gminy Huszlew - edycja 8
Gmina Huszlew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00525823
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00525823/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-02 10:12
- Lokalizacja
- Huszlew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-12f76266-e018-486f-b257-b3845786f864
- Identyfikator
- 4960241880
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00525823 z dnia 2024-10-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg powiatowych położonych na terenie Gminy Huszlew - edycja 8
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Huszlew
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Huszlew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237523
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Huszlew 77
1.5.2.) Miejscowość: Huszlew
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-206
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 83 3580123
1.5.8.) Numer faksu: 83 3580108
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@huszlew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.huszlew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://huszlew.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg powiatowych położonych na terenie Gminy Huszlew - edycja 82.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12f76266-e018-486f-b257-b3845786f864
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00525823
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00028026/21/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Przebudowa dróg powiatowych położonych na terenie Gminy Huszlew - edycja 8
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00438800
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BGK.271.13.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z wykonaniem przebudowy dróg powiatowych:
Nr 2033W Próchenki–Granica województwa (Łuby)-granica województwa (Krawce)-Mostów–Krzywośnity- Huszlew od km
0+000 do km 0+400,
Nr 2039 W Kownaty–Krasna –granica województwa (Rogoźnica) do km 0+002.70 do km 1+160.00 i od km 2+837.00 do km
3+290.70, Nr 2034W Łuzki – Huszlew – Dziadkowskie – granica województwa w zakresie budowy drogi dla pieszych w m. Wygoda,
Nr 2034W Łuzki – Huszlew- Dziadkowskie – granica województwa na odcinku od Krynicy Vitamin do skrzyżowania z drogą
powiatową 2038W Nieznanki –Dziadkowskie na długości 350 mb,
Nr 2035W Kopce – Juniewicze – Huszlew na odcinku od nowej na nawierzchni, tj. od km 0+700 do maksymalnie 990 mb w
kierunku Juniewicz,
Nr 2024W Kownaty – Cełujki - granica województwa) na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową Nr 2039W Kownaty –
Krasna - granica województwa (Rogoźnica) w kierunku miejscowości Cełujki wraz ze skrzyżowaniem na długości 570 mb,
Nr 2040W Chotycze - Jeziory – Zienie na odcinku od km 6+076 do km 6+436 w miejscowości Ławy
Nr 2039 W Kownaty-Krasna- gr. woj. (Rogoźnica) na odcinku Krasna – Waśkowólka- granica województwa
20. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia stanowią (załączniki Nr 11 do SWZ): - dokumentacji projektowej,
- specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych,
- przedmiary robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7930140,26 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8773482,31 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7930140,26 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7141627101
7.3.3) Ulica: Krańcowa 7
7.3.4) Miejscowość: Lubartów
7.3.5) Kod pocztowy: 21-100
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7930140,26 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-08-31| 2024-10-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |