Przebudowa dróg powiatowych 26-1
Zarząd Dróg Powiatowych w Radziejowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00369321
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00369321/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-30 08:58
- Lokalizacja
- Radziejów, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-758a6364-2eed-4f5e-adbf-47ced7a310d9
- Identyfikator
- 8891332356
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
Wykonawcy
2 przyznane
FIRMA INŻYNIERYJNO-DROGOWA 'DROGTOM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWłocławek, PL · lot 0
270 427,8 PLNPIOTR LEŚKÓWBytoń, PL · lot 1
378 439,12 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00369321 z dnia 2026-07-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg powiatowych 26-1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Radziejowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910870053
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 20/22
1.5.2.) Miejscowość: Radziejów
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-200
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 542853501
1.5.8.) Numer faksu: 542853501
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp_zdp@radziejow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.radziejow.pl/89,zarzad-drog-powiatowych-w-radziejowie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13256261.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg powiatowych 26-12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-758a6364-2eed-4f5e-adbf-47ced7a310d9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00369321
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035843/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa drogi powiatowej 2808C Dobre - Morzyce
1.1.8 przebudowa drogi powiatowej 2809C Ułomie - Płowce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305266
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.26.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 719560,64 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I Przebudowa drogi powiatowej nr 2809C Ułomie - PłowcePrzebudowa drogi powiatowej na odcinku od km 0+773 do km 1+473
Działka oznaczona numerem geodezyjnym 24 obręb Byczyna Kol., gmina Dobre to obecny pas drogi powiatowej nr 2809C relacji Ułomie - Płowce położony w miejscowości Byczyna Kol., gmina Dobre. Odcinek tej droga stanowi połączenie drogi krajowej nr 62 relacji Strzelno - Anusin z drogą powiatową nr 2805C relacji Dobre - Lekarzewice. Jest to droga, która na odcinku przeznaczonym do przebudowy ma nawierzchnię bitumiczną z obustronnymi poboczami i rowami przydrożnymi. Nawierzchnia w/w drogi jest mocno spękana z licznymi odkształceniami. Planuje się ją wykorzystać jako dolną warstwę podbudowy, która po wykonaniu warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC 11 W zostanie przykryta warstwą ścieralną z betonu asfaltowego AC 8 S.
Planowana przebudowa ma na celu rozszerzenie istniejącej funkcji drogi, poprawę obsługi mieszkańców oraz lepsze połączenie z siecią dróg.
Uzbrojenie techniczne występujące w granicach omawianych działek, lub bezpośrednio w ich sąsiedztwie to:
- napowietrzne i podziemne linie energetyczne,
- podziemne linie telekomunikacyjne,
- podziemne linie wodociągowe.
Parametry projektowe:
Droga powiatowa jednopasowa dwukierunkowa szer. 5,0 m
- Szerokość poboczy drogi powiatowej – 2x1,5 m
- Długość projektowanego odcinka – 700,0 m
Konstrukcja nawierzchni
• jezdnia
- warstwa istniejącej nawierzchni
- warstwa spryskana emulsją asfaltową w ilości 0,2 kg/m2
- warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC 11 W - grub. 4 cm
- warstwa spryskana emulsją asfaltową w ilości 0,2 kg/m2
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC 8 S - grub. 3 cm
- razem grubość konstrukcji - 7 cm
Roboty ziemne
Zakłada się wykonanie robót ziemnych związanych z profilowaniem i uzupełnieniem poboczy.
Zakres robót określa przedmiar robót - zał. 1a.
Kategoria ruchu KR-2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.5.) Wartość części: 296986,59 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II Przebudowa drogi powiatowej nr 2808C Dobre – MorzycePrzebudowa drogi powiatowej na odcinku od km 2+778 do km 3+777
Działki oznaczone numerami geodezyjnymi 20 obręb Szczeblotowo oraz 48 i 146 obręb Kłonowo, gmina Dobre to obecny pas drogi powiatowej nr 2808C relacji Dobre - Morzyce położony w miejscowościach Szczeblotowo i Kłonowo, gmina Dobre. Odcinek tej droga stanowi połączenie drogi wojewódzkiej nr 266 Relacji Ciechocinek – Konin z drogą wojewódzką nr 267 relacji Ujma Duża – Piotrków Kuj. poprzez drogę krajową nr 62 relacji Strzelno - Anusin. Jest to droga, która na odcinku przeznaczonym do przebudowy ma nawierzchnię bitumiczną z obustronnymi poboczami i rowami przydrożnymi. Nawierzchnia w/w drogi jest mocno spękana z licznymi odkształceniami. Planuje się ją wykorzystać jako dolną warstwę podbudowy, która po wykonaniu warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC 11 W zostanie przykryta warstwą ścieralną z betonu asfaltowego AC 8 S.
Planowana przebudowa ma na celu rozszerzenie istniejącej funkcji drogi, poprawę obsługi mieszkańców oraz lepsze połączenie z siecią dróg.
Uzbrojenie techniczne występujące w granicach omawianych działek, lub bezpośrednio w ich sąsiedztwie to:
- napowietrzne i podziemne linie energetyczne,
- podziemne linie telekomunikacyjne,
- podziemne linie wodociągowe.
Parametry projektowe:
Droga powiatowa jednopasowa dwukierunkowa szer. 5,0 m
- Szerokość poboczy drogi powiatowej – 2x1,5 m
- Długość projektowanego odcinka – 999,0 m
Konstrukcja nawierzchni
• jezdnia
- warstwa istniejącej nawierzchni
- warstwa spryskana emulsją asfaltową w ilości 0,2 kg/m2
- warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC 11 W - grub. 4 cm
- warstwa spryskana emulsją asfaltową w ilości 0,2 kg/m2
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC 8 S - grub. 3 cm
- razem grubość konstrukcji - 7 cm
Roboty ziemne
Zakłada się wykonanie robót ziemnych związanych z profilowaniem i uzupełnieniem poboczy.
Zakres robót określa przedmiar robót - zał. 1a.
Kategoria ruchu KR-2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.5.) Wartość części: 422574,05 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 270427,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 293417,73 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 270427,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma IFirma Inżynieryjno – Drogowa „DROGTOM” Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8882833998
7.3.3) Ulica: ul. Krzywa Góra 8/1
7.3.4) Miejscowość: Włocławek
7.3.5) Kod pocztowy: 87-800
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 270427,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 378439,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 410306,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 378439,12 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Prace Ziemne Piotr Leśków
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8891488495
7.3.3) Ulica: Holendry Bytońskie 8
7.3.4) Miejscowość: Bytoń
7.3.5) Kod pocztowy: 88-231
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 378439,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-31| 2026-07-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |