Dostawa akcesoriów do wytrząsarki laboratoryjnej do Instytut Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu

INSTYTUT GENETYKI CZŁOWIEKA POLSKIEJ AKADEMII NAUK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00369404
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00369404/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-30 09:19
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c793cb4e-1217-4f90-b2d6-989dc04d2877
Identyfikator
7811745737
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wstrząsarki i akcesoria

Wykonawcy

1 przyznane

LINEGAL CHEMICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBlizne Łaszczyńskiego, PL · lot 0
2435,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00369404 z dnia 2026-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa akcesoriów do wytrząsarki laboratoryjnej do Instytut Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT GENETYKI CZŁOWIEKA POLSKIEJ AKADEMII NAUK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000326428

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Strzeszyńska 32

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-479

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: angelika.matuszak@igcz.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://igcz.poznan.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa akcesoriów do wytrząsarki laboratoryjnej do Instytut Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c793cb4e-1217-4f90-b2d6-989dc04d2877

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00369404

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

NCN-2023/49/B/NZ2/01356

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów do wytrząsarki laboratoryjnej do posiadanych urządzeń, żeby były kompatybilne muszą byc kupowane od autoryzowanego dystrybutora.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WR/36/2026/AM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa akcesoriów do wytrząsarki laboratoryjnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38436000-0 - Wstrząsarki i akcesoria

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Linegal Chemicals Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5270103882

7.3.4) Miejscowość: Blizne Łaszczyńskiego

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2435,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy