USŁUGA RESTAURACYJNA DLA UCZESTNIKÓW KONFERENCJI MIĘDZYNARODOWEJ ORGANIZOWANEJ PRZEZ INSTYTUT FILOLOGII ROMAŃSKIEJ UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO W DNIU 30-09-2024r.
UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00525887
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00525887/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-02 10:28
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-08d3eb77-afb4-4f1e-9fcf-3a5b5cd75cd2
- Identyfikator
- 8960005408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00525887 z dnia 2024-10-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
USŁUGA RESTAURACYJNA DLA UCZESTNIKÓW KONFERENCJI MIĘDZYNARODOWEJ ORGANIZOWANEJ PRZEZ INSTYTUT FILOLOGII ROMAŃSKIEJ UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO W DNIU 30-09-2024r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001301
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Uniwersytecki 1
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-137
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: 713752088
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: danuta.bogielska@uwr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uwr.edu.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
USŁUGA RESTAURACYJNA DLA UCZESTNIKÓW KONFERENCJI MIĘDZYNARODOWEJ ORGANIZOWANEJ PRZEZ INSTYTUT FILOLOGII ROMAŃSKIEJ UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO W DNIU 30-09-2024r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08d3eb77-afb4-4f1e-9fcf-3a5b5cd75cd2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00525887
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00054153/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.48 Usługa restauracyjna: Uroczysta kolacja dla uczestników IX konferencji "De quelles voix sommes-nous fait.es? Oralités et discours rapportés. Histoire, formes et pratiques"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00513596
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
PODSTAWA PRAWNA:art. 305 pkt 2 ustawy Prawo Zamówień Publicznych z dnia 11 września 2019 r. (tj. Dz.U. z 2024r., poz. 1320) zwana uPzp.
UZASADNIENIE PRAWNE:
Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
UZASADNIENIE FAKTYCZNE:
W postępowaniu BZP.2711.59.2024.DB prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie wpłynęła żadna oferta.
Z uwagi na powyższe, postępowanie w dniu 18-09-2024r. zostało unieważnione. W przypadku zastosowania tryb podstawowego do dalszego procedowania nie będzie można zrealizować przedmiotowej usługi w wymaganym terminie tj. w dniu 30-09-2024r.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-9cd9b0c0-8302-4cd2-8498-6a42f301288f
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.2711.65.2024.DB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 7143,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Rodzaj zamówienia usługa.
Nazwa zamówienia: USŁUGA RESTAURACYJNA DLA UCZESTNIKÓW KONFERENCJI MIĘDZYNARODOWEJ ORGANIZOWANEJ PRZEZ INSTYTUT FILOLOGII ROMAŃSKIEJ UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO W DNIU 30-09-2024r.
2. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:
1) Termin realizacji usługi restauracyjnej w dniu 30-09-2024r. w godzinach 19:00-21:00
2) Spodziewana liczba uczestników to minimum 20 osób, a maksimum 45 osób.
3) Miejsce wykonywania usługi restauracyjnej:
Lokal gastronomiczny w którym realizowana będzie usługa powinien znajdować się w odległości maksymalnie do 1100 m pieszo od miejsca organizacji konferencji tj. od Instytutu Filologii Romańskiej (adres: pl. Biskupa Nankiera 4, 50-140, Wrocław.
Zaoferowana odległość mierzona będzie za pomocą „google maps” w ustawieniu wyznacz trasę pieszego na stronie internetowej: https://www.google.pl/maps/
4) Zamawiający oświadcza, że rzeczywista liczba posiłków uzależniona będzie od liczby uczestników debaty konferencyjnej.
5) Zamawiający przekaże Wykonawcy ostateczną liczbę uczestników do dnia 29-09-2024r.
6) Wykonawca zapewni salę restauracyjną tj. przestrzeń umożliwiającą swobodne spożywanie posiłków, pomieszczenie powinno być dostosowane do liczby uczestników.
7) Pomieszczenie, gdzie realizowana będzie usługa restauracyjna powinno być urządzone w stylu klasycznym, eleganckim, dostosowanym do powagi wydarzenia i gości w nim uczestniczących.
8) Wykonawca zapewni w miejscu wykonywania usługi, osobę/osoby do obsługi kelnerskiej posiadające umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie pozwalającym na komunikację w zakresie zamawiania posiłków z uczestnikami pochodzącymi z różnych krajów.
9) Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia odpowiedniej ilości i jakości poczęstunku.
10) Realizując zamówienie Wykonawca będzie przygotowywał i podawał posiłki zachowując wymogi sanitarno-epidemiologiczne w zakresie personelu i warunków produkcji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
55320000-9 - Usługi podawania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zaprosił Wykonawcę do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 uPzp. Wykonawca po otrzymaniu zaproszenia wysłał informację, że nie jest zainteresowany formą przetargu. Wykonawca nie przystąpił w ogóle do negocjacji.W związku z tym postępowanie należało unieważnić.
| 2024-10-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |