Remont nawierzchni dróg gminnych w zakresie robót brukarskich na terenie Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy- zamówienie powtarzane do umowy WŁO/XVI/WIR/B/I/2/1/1/68/R260217/2026 z dnia 30.03.2026 r.

DZIELNICA WŁOCHY MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00369700
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00369700/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-30 10:29
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-90a7387e-2ec0-42a0-9d5a-8b9e00ef7faf
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

WITOLD POCIEJEWSKIPłochocin, PL · lot 0
920 931,75 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00369700 z dnia 2026-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni dróg gminnych w zakresie robót brukarskich na terenie Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy- zamówienie powtarzane do umowy WŁO/XVI/WIR/B/I/2/1/1/68/R260217/2026 z dnia 30.03.2026 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DZIELNICA WŁOCHY MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525966300179

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Krakowska 257

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-133

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: (22) 44 34 200

1.5.8.) Numer faksu: (22) 44 34 203

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wlochy.wzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wlochy.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont nawierzchni dróg gminnych w zakresie robót brukarskich na terenie Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy- zamówienie powtarzane do umowy WŁO/XVI/WIR/B/I/2/1/1/68/R260217/2026 z dnia 30.03.2026 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-90a7387e-2ec0-42a0-9d5a-8b9e00ef7faf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00369700

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00020214/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 remont nawierzchni dróg gminnych w zakresie robót brukarskich, zamówienie podobne do umowy nr WŁO/XVI/WIR/B/I/2/1/1/R260217/2026 z dnia 30.03.2026r

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne: Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki w przypadku udzielenia w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy zamówienia, polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
Przesłanki faktyczne: W 2026 r. przeprowadzone zostało, w trybie podstawowym bez negocjacji, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego (TPBN.2.2026), w którego wyniku udzielono w dniu 30.03.2026 r., zamówienia na: Remonty nawierzchni dróg gminnych w zakresie robót brukarskich.
W ogłoszeniu o zamówieniu nr 2026/BZP 00095229 /01 z dnia 2026.02.04, przewidziano możliwość udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych do kwoty 772 357,72 zł netto.
CIĄG DALSZY W SEKCJI IX OGŁOSZENIA.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZWR.18.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 772357,71 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
- koryta wykonywane mechanicznie;
- wywóz ziemi;
- roboty rozbiórkowe: krawężniki, obrzeża, chodniki
- mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne;
- mechaniczne profilowanie i zagęszczanie nawierzchni z tłucznia;
- warstwa podbudowy z kruszyw łamanych i z kruszywa naturalnego
- warstwy pospółki;
- naprawy (przestawienia) krawężników betonowych;
- naprawy (przestawienia) betonowych obrzeży chodnikowych;
- remontu cząstkowego nawierzchni z betonowej kostki brukowej;
- remontu cząstkowego chodnika z płyt betonowych chodnikowych;
- remontu cząstkowego ścieku ulicznego z kostki brukowej;
- remontu cząstkowego nawierzchni z kostki granitowej
- ułożenie płyt ażurowych typu EKO
- remontu cząstkowego nawierzchni z trylinki
- wycięcie wystających prętów metalowych;
- regulacja pionowa studzienek;
- zabezpieczenie miejsca awarii;

Zamawiający zastrzega sobie prawo do korekt ilości robót i materiałów (wynikających z bieżących potrzeb powstałych w trakcie realizacji umowy, a nie znanych w chwili jej zawarcia) w stosunku do ilości podanych w przedmiarze. Wynagrodzenie Wykonawcy nie może być wyższe niż kwota brutto określona w § 7 ust. 3 umowy. Zamawiający planuje wykonać nie mniej niż 80% wartości zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 920931,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ANAT WITOLD POCIEJEWSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL 1230043901

7.3.3) Ulica: STOŁECZNA 56

7.3.4) Miejscowość: PŁOCHOCIN

7.3.5) Kod pocztowy: 05-860

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 920931,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Z UWAGI NA OGRANICZENIE ILOŚCI ZNAKÓW W 3.1.1.)
Wartość zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego. Jest to pierwsze zamówienie na roboty budowlane podobne od udzielenia zamówienia podstawowego.
W związku z powyższym niniejsze zamówienie spełnia wszystkie przesłanki umożliwiające udzielenie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp.
2026-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane