Przeprowadzenie szkoleń dla pracowników Starostwa Powiatowego w W-cach oraz jednostek organizacyjnych Powiatu Wadowickiego z zakresu Cyberbezpieczeństwa IT w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd
Powiat Wadowicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00525895
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00525895/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-02 10:30
- Lokalizacja
- Wadowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-89fb1da5-e921-4be1-b201-6d10c06417db
- Identyfikator
- 5512129478
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00525895 z dnia 2024-10-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie szkoleń dla pracowników Starostwa Powiatowego w W-cach oraz jednostek organizacyjnych Powiatu Wadowickiego z zakresu Cyberbezpieczeństwa IT w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wadowicki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072183421
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stefana Batorego 2
1.5.2.) Miejscowość: Wadowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatwadowicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwadowicki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-89fb1da5-e921-4be1-b201-6d10c06417db1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeprowadzenie szkoleń dla pracowników Starostwa Powiatowego w W-cach oraz jednostek organizacyjnych Powiatu Wadowickiego z zakresu Cyberbezpieczeństwa IT w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-89fb1da5-e921-4be1-b201-6d10c06417db
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00525895
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00021472/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.10 Organizacja szkoleń podnoszących kompetencje cyfrowe pracowników Starostwa Powiatowego i jednostek organizacyjnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach FUNDUSZY EUROPEJSKICH NA ROZWÓJ CYFROWY 2021- 2027 (FERC) „Cyberbezpieczny Samorząd”, Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2.- Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00493724
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NIZ.272.TP.37.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 45528,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkoleń dla pracowników Starostwa Powiatowego w Wadowicach oraz jednostek organizacyjnych Powiatu Wadowickiego z zakresu Cyberbezpieczeństwa IT w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd.realizowana w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” – Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach FUNDUSZY EUROPEJSKICH NA ROZWÓJ CYFROWY 2021-2027 (FERC) „Cyberbezpieczny Samorząd”, Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2.- Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa..
4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie nr NIZ.272.TP.37.2024 pn. „Przeprowadzenie szkoleń dla pracowników Starostwa Powiatowego w Wadowicach oraz jednostek organizacyjnych Powiatu Wadowickiego z zakresu Cyberbezpieczeństwa IT w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd” zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 2) ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.), który mówi, że Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.UZASANIENIE
W niniejszym postępowaniu została złożona jedna oferta Wykonawcy UNISECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Niemierzyńska 17A, 71-441 Szczecin podlegająca odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 poz. 1320 z późn. zm) treść oferty jest niezgodna z warunkami.
| 2024-10-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |