Serwis instalacji klimatyzacyjnej i systemu wentylacji mechanicznej (bez central wentylacyjnych), klimatyzatorów stacjonarnych i przenośnych oraz kurtyn powietrznych i wodnych

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00369818
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00369818/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-30 10:52
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-edc7fe0c-1a18-4611-bc87-f3b9fc7daaac
Identyfikator
9532327769
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzącychUsługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowychUsługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

Wykonawcy

1 przyznane

"PROMAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL · lot 0
354 918,68 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00369818 z dnia 2026-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Serwis instalacji klimatyzacyjnej i systemu wentylacji mechanicznej (bez central wentylacyjnych), klimatyzatorów stacjonarnych i przenośnych oraz kurtyn powietrznych i wodnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Ubezpieczeń Społecznych

1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział w Bydgoszczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600102

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Świętej Trójcy 33

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-224

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl_bydgoszcz@zus.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zus.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


UBEZPIECZENIA SPOŁECZNE

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Serwis instalacji klimatyzacyjnej i systemu wentylacji mechanicznej (bez central wentylacyjnych), klimatyzatorów stacjonarnych i przenośnych oraz kurtyn powietrznych i wodnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-edc7fe0c-1a18-4611-bc87-f3b9fc7daaac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00369818

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00478963/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Serwis instalacji klimatyzacyjnej i systemu wentylacji mechanicznej (bez central wentylacyjnych), klimatyzatorów stacjonarnych i przenośnych oraz kurtyn powietrznych i wodnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00255254

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 040000.271.013.2026-OBYDGO

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest serwis instalacji klimatyzacyjnej i systemu wentylacji mechanicznej (bez central wentylacyjnych), klimatyzatorów stacjonarnych i przenośnych oraz kurtyn powietrznych i wodnych eksploatowanych w budynkach Oddziału ZUS w Bydgoszczy i podległych TJO, obejmujący wykonywanie:

-konserwacji, przeglądów,
-napraw,
-utylizacji zużytych (wymienionych) części zamiennych, podzespołów, materiałów eksploatacyjnych, dodatkowych oraz innych wymagających tego
-pisemnych opinii lub ekspertyz technicznych,
-innych czynności określonych w „Opisie przedmiotu zamówienia”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50730000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50712000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowych

50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 127489,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 127489,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 127489,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROMAR Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5541006979

7.3.3) Ulica: Kościuszki 27

7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz

7.3.5) Kod pocztowy: 85-079

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 354918,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi