"Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie 0008 Komańcza na dz. o nr ewid. 652/2, 537"

Gmina Komańcza

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00369994
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00369994/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-30 11:32
Lokalizacja
Komańcza, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bae22c2a-c022-40a4-a2a2-5651f00e092b
Identyfikator
6871785088
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ ZAWIŚLANBukowsko, PL · lot 0
199 208,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00369994 z dnia 2026-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie 0008 Komańcza na dz. o nr ewid. 652/2, 537"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Komańcza

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440755

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Komańcza 166

1.5.2.) Miejscowość: Komańcza

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-543

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 13 46 77035

1.5.8.) Numer faksu: 13 46 77500

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@komancza.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.komancza.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bae22c2a-c022-40a4-a2a2-5651f00e092b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie 0008 Komańcza na dz. o nr ewid. 652/2, 537"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bae22c2a-c022-40a4-a2a2-5651f00e092b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00369994

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00011254/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie 0008 Komańcza na dz. o nr ewid. 652/2, 537

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310566

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IGKiOŚ.271.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Komańcza na działkach o nr ewid. 652/2 i 537.
2. W ramach inwestycji jest wykonanie następujących robót budowlanych:
1). ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE
- Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych - trasa dróg w terenie pagórkowatym lub podgórskim wraz z inwentaryzacją powykonawcza – 0,483km
- Mechaniczne karczowanie zagajników gęstych - 0,30 ha
- Ścinanie piłą mechaniczną drzew – 12 szt.
- Mechaniczne karczowanie pni – 12 szt.

2). ROBOTY ZIEMNE
- Roboty ziemne w gruncie kategorii III wykonywane koparkami podsiębiernymi o pojemności łyżki 0,40m3 z transportem urobku samochodami samowyładowczymi na odległość do 1,0km – 300,00m3

3). ODWODNIENIE
- Części przelotowe prefabrykowane przepustów drogowych rurowych jednootworowych o średnicy 60cm – pod drogą – 6,00m
- Ścianki czołowe dla rur o średnicy 60cm – 2 ścianki

4). PODBUDOWY
- Koryta o głębokości 10 cm wykonywane na poszerzeniach jezdni– 1596,00m2
- Profilowanie i zagęszczanie mechaniczne podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni w gruncie – 1596,00m2
- Warstwa dolna podbudowy z kruszywa łamanego o grubości po zagęszczeniu 15cm -1545,60m2
- Warstwa dolna podbudowy z kruszywa łamanego o grubości po zagęszczeniu 15cm za każdy dalszy 1cm (dla 5cm) – 1545,60m2
- Wyrównanie istniejącej podbudowy tłuczniem sortowanym zagęszczanym mechanicznie o średniej grubości warstwy po zagęszczeniu ponad 10 cm – zjazdy – 50,00m3

5). NAWIERZCHNIE
- Warstwa górna podbudowy z kruszywa łamanego o grubości po zagęszczeniu 8cm – 1545,60 m2
- Warstwa górna podbudowy z kruszywa łamanego o grubości po zagęszczeniu 8cm - za każdy dalszy 1cm (dla 12cm) – 1545,60m2

6). ROBOTY WYKOŃCZENIOWE
- Wodospusty winylowe osadzone na ławie betonowej – 25mb
- Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych - trasa dróg w terenie pagórkowatym lub podgórskim - inwentaryzacją powykonawcza – 0,483km

Szczegółowy opis zawiera SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199208,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 213589,99 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 199208,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROGMAX Andrzej Zawiślan

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 370165154

7.3.4) Miejscowość: Bukowsko

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199208,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

2026-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane