Usługa cateringowa – obiad dla uczestników VII Krajowych Dni Pola organizowanych przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie w dniu 19 czerwca 2026 r.

PODLASKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W SZEPIETOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00370292
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00370292/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-30 12:31
Lokalizacja
Szepietowo-Wawrzyńce, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1e8b36d6-a41b-406b-a1fa-bb62a981f344
Identyfikator
7220002217
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dostarczania posiłków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00370292 z dnia 2026-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa cateringowa – obiad dla uczestników VII Krajowych Dni Pola organizowanych przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie w dniu 19 czerwca 2026 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PODLASKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W SZEPIETOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450695120

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 64

1.5.2.) Miejscowość: Szepietowo-Wawrzyńce

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-210

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@odr-szepietowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://odr.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/odr_szepietowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Prowadzenie doradztwa rolniczego obejmującego działania w zakresie rolnictwa, rozwoju wsi, rynków rolnych oraz wiejskiego gospodarstwa domowego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa cateringowa – obiad dla uczestników VII Krajowych Dni Pola organizowanych przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie w dniu 19 czerwca 2026 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e8b36d6-a41b-406b-a1fa-bb62a981f344

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00370292

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040532/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.8 Usługa cateringowa – obiad dla uczestników VII Krajowych Dni Pola organizowanych przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie w dniu 19 czerwca 2026 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00235833

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DAG/ZP.260.14.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi cateringowej, polegającej na przygotowaniu, dostarczeniu i podaniu w formie stołu szwedzkiego obiadu w dniu 19 czerwca 2026 r. w godzinach 12.00 – 15.00 (1 900 porcji), podczas VII Krajowych Dni Pola organizowanych przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, zgodnie z treścią specyfikacji warunków zamówienia i opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz zgodnie z ofertą Wykonawcy złożoną w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. Opis przedmiotu zamówienia w postępowaniu został sporządzony w sposób niewystarczający do prawidłowego przygotowania oferty oraz rzetelnego oszacowania kosztów realizacji zamówienia. OPZ pomija szereg kluczowych informacji organizacyjnych, technicznych i logistycznych, które mają bezpośredni wpływ na zakres świadczenia, sposób wykonania usługi oraz poziom ryzyk po stronie Wykonawcy.
2026-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi