Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Moczydło -Przebudowa drogi w miejscowości Moczydło

GMINA TRZEBIELINO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00370388
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00370388/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-30 12:52
Lokalizacja
Trzebielino, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-50730ffb-ec70-4d5a-9570-d1823484d83a
Identyfikator
8421663535
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ROMADO - BRZEZIŃSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSznurki 115, PL · lot 0
492 697,04 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00370388 z dnia 2026-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Moczydło -Przebudowa drogi w miejscowości Moczydło

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TRZEBIELINO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979565

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wiejska 15

1.5.2.) Miejscowość: Trzebielino

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-235

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@trzebielino.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.trzebielino.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/trzebielino

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Moczydło -Przebudowa drogi w miejscowości Moczydło

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-50730ffb-ec70-4d5a-9570-d1823484d83a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00370388

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00006915/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Moczydło

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PNOŚ.271.20.2026.2

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zadanie: „Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Moczydło -Przebudowa drogi w miejscowości Moczydło”
Zaprojektowano dla odcinka na dz. nr 2/12 na odcinku o nawierzchni brukowej poszerzenie i wyrównanie istniejącej nawierzchni kruszywem łamanym oraz wykonanie nawierzchni asfaltowej szerokości 3,5m. Na dalszym odcinku na tej działce przewidziano rozbiórkę istniejącej nawierzchni z płyt żelbetowych JOMB i wykonanie pełnej konstrukcji nawierzchni asfaltowej o szerokości 3,5m. Pobocza obustronne z kruszywa łamanego szerokości 75cm. Dla odcinka na dz. nr 2/5 zaprojektowano wykonanie nawierzchni z kostki betonowej szerokości 3,0m oraz 5,0m.
2. LOKALIZACJA:
Gmina Trzebielino, powiat Bytowski, na działkach ew. nr 2/12, 2/5 obręb Suchorze
ZAKRES PRAC OBEJMUJE:
1) Geodezyjne wytyczenie granic pasa drogowego.
2) Karczowanie pni i ewentualnych zarośli znajdujących się w pasie drogowym, kolidujących z robotami.
3) Wykonanie robót budowlanych zgodnie z załączoną dokumentacja projektową.
4) Istniejącą nawierzchnię wykonaną z płyt żelbetowych typu JOMB należy rozebrać z zachowaniem należytej staranności, umożliwiającej ich dalsze wykorzystanie. Uzyskany z rozbiórki materiał należy załadować, przetransportować do miejscowości Cetyń oraz złożyć na działce ewidencyjnej nr 18/7, obręb Cetyń. Płyty należy ułożyć w sztaplach po 8 sztuk, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. Koszt rozbiórki, załadunku, transportu, rozładunku oraz ułożenia płyt w sztaplach należy uwzględnić w cenie ofertowej.
5) Wykonanie kpl. dokumentacji geodezyjnej powykonawczej z potwierdzeniem o zgłoszeniu do zasobów geodezyjnych Starostwa Powiatowego.
6) Po wykonaniu wszystkich robót budowlanych uprzątnięcie terenu budowy i doprowadzenie do stanu pierwotnego naruszonych i zdegradowanych terenów, przyległych do pasa drogowego i mających związek z prowadzonymi robotami budowlanymi
7) Po wykonaniu wszystkich robót sporządzenie kosztorysu powykonawczego, niezbędnego do rozliczenia się z instytucją dofinansowującą zadanie.
8) Wykonanie i ustawienie tablicy informacyjnej o wymiarach 120x80 cm, zgodnie ze wzorem wskazanym przez Inwestora na stelażu stalowym.
Szczegółowy zakres prac określa Dokumentacja projektowa opracowana na zlecenie Zamawiającego stanowiąca integralną część SWZ, wymieniona w załączniku nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 492697,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 598779,17 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 492697,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ROMADO – BRZEZIŃSKI SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892013338

7.3.3) Ulica: Sznurki

7.3.4) Miejscowość: Brodnica Górna

7.3.5) Kod pocztowy: 83-324

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 492697,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2026-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane