Wykonanie robót budowlanych wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą na działce nr ewid. 3510/4, obręb 0001 Chęciny, położonej przy ul. Białego Zagłębia 1, gmina Chęciny, powiat kielecki, woj. świ

POWIAT KIELECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00370392
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00370392/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-30 12:52
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fbbd57e6-787f-4887-9607-adb6511770dd
Identyfikator
9591645790
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty odwadniająceInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalacje zasilania elektrycznegoInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00370392 z dnia 2026-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą na działce nr ewid. 3510/4, obręb 0001 Chęciny, położonej przy ul. Białego Zagłębia 1, gmina Chęciny, powiat kielecki, woj. świ

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KIELECKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009372

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wrzosowa 44

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-211

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat.kielce.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fbbd57e6-787f-4887-9607-adb6511770dd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą na działce nr ewid. 3510/4, obręb 0001 Chęciny, położonej przy ul. Białego Zagłębia 1, gmina Chęciny, powiat kielecki, woj. świ

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fbbd57e6-787f-4887-9607-adb6511770dd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00370392

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00074790/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wykonanie robót budowlanych dotyczących zadania pn.: Budowa kompleksu sportowego przy Powiatowym Zespole Szkół w Chęcinach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306543

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SR-II.272.1.14.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą na działce nr ewid. 3510/4, obręb 0001 Chęciny, położonej przy ul. Białego Zagłębia 1, gmina Chęciny, powiat kielecki, woj. świętokrzyskie w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa kompleksu sportowego przy Powiatowym Zespole Szkół w Chęcinach”, w szczególności wykonanie następujących obiektów wraz z infrastrukturą towarzyszącą.
Realizacja zadania będzie miała miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie budynku istniejącego Powiatowego Zespołu Szkół oraz sali gimnastycznej. Obecnie teren objęty inwestycją stanowi boisko trawiaste, trawniki oraz zieleńce zadrzewione. Na działce znajduje się również utwardzone nawierzchnią asfaltową boisko do piłki ręcznej i koszykówki. Nieruchomość jest ogrodzona. Obsługa komunikacyjna zapewniona jest poprzez istniejący zjazd z drogi publicznej powiatowej – ul. Białego Zagłębia w Chęcinach.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres oraz wymagania Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
- Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ,
- Dokumentacja projektowa, stanowiąca Załącznik nr 2 do SWZ,
- Wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45232452-5 - Roboty odwadniające

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu w wymaganym terminie, tj. do dnia 14.07.2026 r. do godz. 10:00 wpłynęło 6 ofert.
Zamawiający stosownie do dyspozycji art. 222 ust. 4 ustawy Pzp udostępnił przed otwarciem ofert informację, że na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę: 5.500.000,00 złotych brutto. Ceny wszystkich złożonych ofert przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i której nie ma możliwości zwiększenia.
Mając powyższe na względzie, należy uznać, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na powyższej podstawie prawnej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6335061,29 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9356884,31 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane