Montaż systemu alarmowego SSWiN, CCTV w Budynku Warsztatów oraz systemu CCTV w Budynku Szkoły przy ul. Stasieckiego 54 Wydział Mechaniczny W OBIEKCIE CZYNNYM

Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00370472
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00370472/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-30 13:08
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ee4ae66e-0f42-40d0-83c5-59f79a3d6bc5
Identyfikator
7960106439
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne elektryczneUsługi w zakresie sieci komputerowej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00370472 z dnia 2026-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż systemu alarmowego SSWiN, CCTV w Budynku Warsztatów oraz systemu CCTV w Budynku Szkoły przy ul. Stasieckiego 54 Wydział Mechaniczny W OBIEKCIE CZYNNYM

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000805181

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Malczewskiego 29

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szp@urad.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uniwersytetradom.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ee4ae66e-0f42-40d0-83c5-59f79a3d6bc5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Montaż systemu alarmowego SSWiN, CCTV w Budynku Warsztatów oraz systemu CCTV w Budynku Szkoły przy ul. Stasieckiego 54 Wydział Mechaniczny W OBIEKCIE CZYNNYM

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee4ae66e-0f42-40d0-83c5-59f79a3d6bc5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00370472

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00054883/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Montaż systemu alarmowego SSWiN, CCTV w Budynku Warsztatów oraz systemu CCTV w Budynku Szkoły przy ul. Stasieckiego 54 Wydział Mechaniczny

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00313251

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AP-26-26b/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest montaż systemu alarmowego SSWiN, CCTV w Budynku Warsztatów oraz systemu CCTV w Budynku Szkoły przy ul. Stasieckiego 54 Wydział Mechaniczny.
2. Zakres prac objętych przedmiotem zamówienia obejmuje m. in.:
1) Roboty instalacyjne elektryczne,
2) Roboty obejmujące wszystkie czynności umożliwiające i mające na celu wykonanie instalacji okablowania strukturalnego LAN w budynku na potrzeby monitoringu wizyjnego CCTV,
3) Roboty obejmujące wszystkie czynności umożliwiające i mające na celu wykonanie instalacji CCTV,
4) Instalowanie systemów SSWiN,
5) Przeprowadzenie szkoleń pracowników Zamawiającego w zakresie prawidłowej obsługi, eksploatacji i konserwacji Budynku Warsztatu i Budynku Szkoły Wydziału Mechanicznego, w tym zakresie obsługi, eksploatacji i konserwacji wbudowanych instalacji, urządzeń, systemów i programów oraz pozostałej infrastruktury technicznej objętej przedmiotem zamówienia.
3. Szczegółowe wymagania przedmiotowe dotyczące opisu zakresu zamówienia i jego realizacji zawarte zostały w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) dostępnej pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ee4ae66e-0f42-40d0-83c5-59f79a3d6bc5

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72700000-7 - Usługi w zakresie sieci komputerowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający działając na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 924960,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1220160,00 PLN

2026-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane