Kompleksowa realizacja zadania pn. Likwidacja barier dla osób z niepełnosprawnością w Szkole Podstawowej Nr 3 w Międzyrzeczu
Gmina Międzyrzecz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00370479
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00370479/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-30 13:10
- Lokalizacja
- Międzyrzecz, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8ec186cc-31bb-4bd2-9f3d-0baa374b2290
- Identyfikator
- 5960006553
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00370479 z dnia 2026-07-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Kompleksowa realizacja zadania pn. Likwidacja barier dla osób z niepełnosprawnością w Szkole Podstawowej Nr 3 w Międzyrzeczu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Międzyrzecz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966846
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Międzyrzecz
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-300
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@miedzyrzecz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.miedzyrzecz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zp.miedzyrzecz.pl/procurements1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa realizacja zadania pn. Likwidacja barier dla osób z niepełnosprawnością w Szkole Podstawowej Nr 3 w Międzyrzeczu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ec186cc-31bb-4bd2-9f3d-0baa374b2290
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00370479
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00032243/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Likwidacja barier dla osób z niepełnosprawnością w Szkole Podstawowej nr 3 w Międzyrzeczu - wymiana windy osobowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00337374
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WRG.271.19.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja zadania pn. Likwidacja barier dla osób z niepełnosprawnością w Szkole Podstawowej Nr 3 w Międzyrzeczu.
2. Zamówienie jest współfinansowane ze środków PFRON w ramach programu pn. „Program wyrównywania różnic między regionami III” w obszarze B.
3. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja zadania obejmująca w szczególności: demontaż istniejącego dźwigu osobowego wraz z elementami towarzyszącymi, dostawę fabrycznie nowego dźwigu osobowego, montaż dźwigu w istniejącym szybie windowym w budynku SP-3 w Międzyrzeczu, wykonanie robót towarzyszących (w szczególności elektrycznych oraz odtworzeniowo‑malarskich), uruchomienie, próby i rozruch, przekazanie kompletnej dokumentacji technicznej i instalacyjnej wraz ze zgłoszeniem urządzenia do odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT) oraz uzyskanie decyzji UDT dopuszczającej urządzenie do eksploatacji.
4. Miejsce dostawy i montażu - Budynek Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Międzyrzeczu, ul. Adama Mickiewicza 5, 66-300 Międzyrzecz.
5. Zakres prac opisanych pkt. 1.3 musi być zgodny ze „Standardami dostępności dla polityki spójności 2021 – 2027”.
6. Wykonawca przy realizacji przedsięwzięcia opisanego w pkt. 1.3 musi uwzględniać uniwersalne projektowanie lub racjonalne usprawnienie, o których mowa w art. 2 Konwencji o Prawach Osób Niepełnosprawnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45313100-5 - Instalowanie wind
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 274782,00 PLN
| 2026-07-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |