„Przebudowa odcinka drogi wewnętrznej wraz z budową odcinka kanalizacji deszczowej oraz zbiorników retencyjnych – ul. Zielona w m. Modlniczka.”
Gmina Wielka Wieś
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00370555
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00370555/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-30 13:25
- Lokalizacja
- Szyce, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fda4721f-48d6-4380-bb23-07e654485f80
- Identyfikator
- 5130066230
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00370555 z dnia 2026-07-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa odcinka drogi wewnętrznej wraz z budową odcinka kanalizacji deszczowej oraz zbiorników retencyjnych – ul. Zielona w m. Modlniczka.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wielka Wieś
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555476
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Wspólnoty 1
1.5.2.) Miejscowość: Szyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-085
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.krzton@wielka-wies.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wielka-wies.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fda4721f-48d6-4380-bb23-07e654485f801.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa odcinka drogi wewnętrznej wraz z budową odcinka kanalizacji deszczowej oraz zbiorników retencyjnych – ul. Zielona w m. Modlniczka.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fda4721f-48d6-4380-bb23-07e654485f80
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00370555
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040105/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 „Przebudowa odcinka drogi wewnętrznej wraz z budową odcinka kanalizacji deszczowej oraz zbiorników retencyjnych – ul. Zielona w m. Modlniczka.”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322413
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP{>271.16.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa odcinka drogi wewnętrznej wraz z budową odcinka kanalizacji deszczowej oraz zbiorników retencyjnych – ul. Zielona w m. Modlniczka.”
1.1. Celem inwestycji jest wykonanie robót budowlanych polegających na:
o budowie konstrukcji drogi.
o Budowie/przebudowie zjazdów.
o budowie korytek betonowych,
o budowa sieci kanalizacji deszczowej wraz ze zbiornikami retencyjnymi (4szt.) oraz
przepompownią wód oraz wylotu kanalizacji deszczowej do potoku Wędonka
o budowa wpustów wodościekowych
o remont odcinków rowów przydrożnych betonowymi elementami prefabrykowanymi – korytka wodościekowe (regulacja wysokościowa wraz z wymianą uszkodzonych elementów w postaci korytek wodościekowych – typ kolejowy)
o budowę systemu drenażu drogi
o przebudowie linii energetycznej
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w projekcie architektoniczno-budowlanym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie na składanie ofert nie złożono żadnej oferty| 2026-07-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |