Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół Budowlanych w Jaśle w ramach zadania pn. „Zwiększenie efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej Powiatu Jasielskiego”.

Powiat Jasielski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00370703
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00370703/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-30 13:48
Lokalizacja
Jasło, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-43fca556-c1bc-407b-8179-349f2610bbc6
Identyfikator
6851949925
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie usuwania gruzuInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty elewacyjneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoOchrona odgromowa

Wykonawcy

1 przyznane

MUR-BET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJasło, PL · lot 0
1 470 465 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00370703 z dnia 2026-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół Budowlanych w Jaśle
w ramach zadania pn. „Zwiększenie efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej Powiatu Jasielskiego”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Jasielski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440258

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 18

1.5.2.) Miejscowość: Jasło

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@powiat.jaslo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.jaslo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatjaslo.eb2b.com.pl/open-auctions.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół Budowlanych w Jaśle
w ramach zadania pn. „Zwiększenie efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej Powiatu Jasielskiego”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43fca556-c1bc-407b-8179-349f2610bbc6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00370703

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055985/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół Budowlanych w Jaśle w ramach zadania pn. „Zwiększenie efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej Powiatu Jasielskiego”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00291742

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.II.272.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania: Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół Budowlanych w Jaśle w ramach zadania pn. „Zwiększenie efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej Powiatu Jasielskiego”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje poprawę efektywności energetycznej budynku głównego, przewiązki oraz sali gimnastycznej wraz z zapleczem Zespołu Szkół Budowlanych im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jaśle. Budynki znajdują się pod adresem ul. Szkolna 21A, 38-200 Jasło (działka nr 700/12, obręb 06- Zachód, Jasło-miasto).
3. Zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych w szczególności :
1) Wykonanie docieplenia dachów budynków wraz z wykonaniem pokrycia z membrany dachowej PCV i robotami towarzyszącymi:
a) budynek główny szkoły ok. 589m2
b) budynek przewiązki ok. 37m2
c) budynek sali gimnastycznej i zaplecza ok. 514 m2
łącznie ok. 1 140 m2.
2) Wymianę stolarki zewnętrznej budynku sali gimnastycznej (drzwi i okna);
3) Wymianę istniejących opraw oświetleniowych na zintegrowane oprawy ze źródłami światła LED. Dobudowa dodatkowych opraw we wskazanych pomieszczeniach wraz z ułożeniem do nich przewodów na suficie;
4) Budowę instalacji paneli PV (budynek sali gimnastycznej) o mocy 20,88 kW;
5) Wykonanie instalacji odgromowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45312310-3 - Ochrona odgromowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1470465,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3386707,27 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1470465,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MUR-BET Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6852349529

7.3.3) Ulica: Dobrzańskiego 14

7.3.4) Miejscowość: Jasło

7.3.5) Kod pocztowy: 38-200

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonanie instalacji elektrycznych Wykonawca powierzy podwykonawcy.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1470465,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-05-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane