Przebudowa dróg na terenie gminy Bejsce w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych.

Urząd Gminy Bejsce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00526099
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00526099/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-02 11:07
Lokalizacja
Bejsce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c4df6b19-49ad-4ad2-b791-552a285496c4
Identyfikator
6621473689
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00526099 z dnia 2024-10-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg na terenie gminy Bejsce w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Gminy Bejsce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000531909

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bejsce

1.5.2.) Miejscowość: Bejsce

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-512

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 41 3511010

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugbejsceinwestycje@interia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminy.com.pl/bejsce

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ugbejsce.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg na terenie gminy Bejsce w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c4df6b19-49ad-4ad2-b791-552a285496c4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00526099

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00054169/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Przebudowa dróg na terenie gminy Bejsce w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00483519

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BIDR.271.6.24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1:
Przebudowa drogi gminnej nr 307016T Grodowice – Czyżowice – Królewice - w miejscowości Grodowice, odcinek od km 2+212 do km 2+852, dł. 640 mb w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych.
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej nr 307016T Grodowice – Czyżowice – Królewice - w miejscowości Grodowice, odcinek od km 2+212 do km 2+852, dł. 640 mb.
Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Grodowice, położonej w Gminie Bejsce, w powiecie kazimierskim, w województwie świętokrzyskim.
Przedmiotowy odcinek drogi gminnej nr 307016T, przewidziany do przebudowy, w stanie istniejącym posiada nawierzchnię bitumiczną, jezdnojezdniową, dwukierunkową o szerokości ok. 3,50m oraz obustronne pobocza gruntowe ok. 0,75m. Nawierzchnia jest w złym stanie technicznym, występują liczne ubytki i spękania, nierówność podłużna i poprzeczna w związku z tym droga wymaga przebudowy. Odcinek drogi przebiega przez teren o charakterze zabudowy zagrodowej, a główna funkcja drogi to obsługa dojazdu do przyległych posesji i pól uprawnych. Woda opadowa poprzez spadki podłużne i poprzeczne odprowadzana jest powierzchniowo na przyległy teren w granicach istniejącego pasa drogowego.
Na drodze gminnej Nr 307016T zaprojektowano jezdnię z betonu asfaltowego o szerokości 3,50 m i przekroju jednostronnym o spadkach 2%, z zachowaniem istniejących spadków. Ponadto zaprojektowano obustronne pobocza o szerokości 0,75 m i spadku poprzecznym 2%, w tym z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie na szer. 0,50m.
• długość drogi: 640mb,
• klasa techniczna drogi: D
• kategoria ruchu: kategoria gruntu: KRI
• szerokość jezdni: 3,50m
• nawierzchnia jezdni: beton asfaltowy
• pochylenie poprzeczne: jednostronne 2%
• pobocza: 0,75m (0,50m z kruszywa łamanego)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.5.) Wartość części: 633990,45 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2:
Przebudowa drogi gminnej Bejsce – Grodowice – Czyżowice, Bejsce dz. nr ewid. Nr 17 i Grodowice dz. nr ewid. 480/2 - w miejscowości Bejsce odcinek od km 0+000 do km 0+200, dł. 200 mb w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych.
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej Bejsce – Grodowice – Czyżowice, Bejsce dz. nr ewid. Nr 17 i Grodowice dz. nr ewid. 480/2 - w miejscowości Bejsce odcinek od km 0+000 do km 0+200, dł. 200 mb.
Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Bejsce, położonej w Gminie Bejsce, w powiecie kazimierskim, w województwie świętokrzyskim.
Przedmiotowy odcinek drogi gminnej, przewidziany do przebudowy, w stanie istniejącym posiada nawierzchnię bitumiczną, jezdnojezdniową, dwukierunkową o szerokości 3,60m oraz obustronne pobocza gruntowe ok. 0,75m. Nawierzchnia jest w złym stanie technicznym, występują liczne ubytki i spękania, nierówność podłużna i poprzeczna w związku z tym droga wymaga przebudowy. Odcinek drogi przebiega przez teren o charakterze zabudowy zagrodowej, a główna funkcja drogi to obsługa dojazdu do przyległych posesji i pól uprawnych. Woda opadowa poprzez spadki podłużne i poprzeczne odprowadzana jest powierzchniowo na przyległy teren w granicach istniejącego pasa drogowego.
Na drodze gminnej zaprojektowano jezdnię z betonu asfaltowego o szerokości 3,60 m i przekroju jednostronnym o spadkach 2%, z zachowaniem istniejących spadków. Ponadto zaprojektowano obustronne pobocza o szerokości 0,75 m i spadku poprzecznym 2%, w tym z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie na szer. 0,75m.
• długość drogi: 200 mb,
• klasa techniczna drogi: D
• kategoria ruchu: kategoria gruntu: KRI
• szerokość jezdni: 3,60m
• nawierzchnia jezdni: beton asfaltowy
• pochylenie poprzeczne: jednostronne 2%
• pobocza: 0,75m z kruszywa łamanego

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.5.) Wartość części: 194742,26 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.

2024-10-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane