„Aktualizacja bazy danych geodezyjnych ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT) dla obszaru powiatu rawskiego"
POWIAT RAWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00370788
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00370788/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-30 14:05
- Lokalizacja
- Rawa Mazowiecka, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cdfb689b-892b-4760-bde4-8ea0e0ca0153
- Identyfikator
- 8351606519
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00370788 z dnia 2026-07-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Aktualizacja bazy danych geodezyjnych ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT) dla obszaru powiatu rawskiego"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT RAWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750147774
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 1
1.5.2.) Miejscowość: Rawa Mazowiecka
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dominik.butlanski@powiatrawski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatrawski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cdfb689b-892b-4760-bde4-8ea0e0ca01531.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Aktualizacja bazy danych geodezyjnych ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT) dla obszaru powiatu rawskiego"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cdfb689b-892b-4760-bde4-8ea0e0ca0153
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00370788
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00097841/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Usługa aktualizacji bazy GESUT
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284193
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione
art. 305 pkt. 2 Ustawy Pzp
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.3.2026.DB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
1) Aktualizacja baz danych GESUT (geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu) doprowadzająca do zgodności ze standardem określonym w rozporządzeniu z dnia 23 lipca 2021 r. w sprawie geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu, a także z postanowieniami niniejszego Opisu Przedmiotu Zamówienia..
2) Wykonanie działań harmonizacyjnych istniejącej bazy.
3) Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) Aktualizację bazy danych GESUT dla obszaru pięciu gmin wiejskich:
-101304_2 Rawa Mazowiecka,
-101302_5 Biała Rawska,
-101305_2 Regnów,
-101306_2 Sadkowice,
-101303_2 Cielądz.
b) Aktualizację bazy danych GESUT dla obszaru dwóch miast:
-101301_1 Rawa Mazowiecka,
-101302_4 Biała Rawska.
2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w załącznikach do SWZ, tj. OPZ (Warunki Techniczne) stanowiącym Załącznik nr 2A do SWZ oraz OPZ (Charakterystyka Bazy Gesut) stanowiącym Załącznik nr 2B do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72320000-4 - Usługi bazy danych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych
72312000-5 - Usługi wprowadzania danych
72910000-2 - Usługi archiwizacji komputerowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Geopartner Geomatics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5833223904
7.3.3) Ulica: ul. Szczęśliwa 40C/47
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-176
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 331000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
| 2026-07-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |