„Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z audytem na termomodernizację dla 8 budynków (zabytkowych) zlokalizowanych w Wałbrzychu"

Gmina Wałbrzych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00371024
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00371024/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-30 14:51
Lokalizacja
Wałbrzych, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a3910ead-93f0-4105-b695-00eecba47238
Identyfikator
8862584003
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi projektowania architektonicznegoUsługi doradcze w zakresie wydajności energetycznejUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

Wykonawcy

8 przyznanych

ARTUR SZOMBARABełk, PL · lot 0
13 899 PLN
ARTUR SZOMBARABełk, PL · lot 1
13 899 PLN
ARTUR SZOMBARABełk, PL · lot 2
13 899 PLN
ARTUR SZOMBARABełk, PL · lot 3
13 899 PLN
ARTUR SZOMBARABełk, PL · lot 4
13 899 PLN
ARTUR SZOMBARABełk, PL · lot 5
13 899 PLN
ARTUR SZOMBARABełk, PL · lot 6
13 899 PLN
ARTUR SZOMBARABełk, PL · lot 7
13 899 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00371024 z dnia 2026-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z audytem na termomodernizację dla 8 budynków (zabytkowych) zlokalizowanych w Wałbrzychu"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wałbrzych

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Wałbrzychu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718490

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: plac Magistracki 1

1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.walbrzych.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.um.walbrzych.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,228400,076ace62171379b613d469efd2662b6d.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z audytem na termomodernizację dla 8 budynków (zabytkowych) zlokalizowanych w Wałbrzychu"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3910ead-93f0-4105-b695-00eecba47238

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00371024

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041634/32/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.43 Opracowanie dokumentacji projektowej na termomodernizację dla 17 budynków

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00188742

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: T-8/ 23 /2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 143519,86 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie audytu energetycznego, ekspertyzy ornitologiczno-chiropterologicznej, koncepcji wykonania prac termomodernizacyjnych i wielobranżowej kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej w zakresie termomodernizacji dla 8 (ośmiu) budynków zabytkowych zlokalizowanych w Wałbrzychu - Zadanie nr 1 - „Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z audytem na termomodernizację dla budynku zlokalizowanego przy ul. 1 Maja 119 w Wałbrzychu”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71314300-5 - Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

4.5.5.) Wartość części: 17939,98 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie audytu energetycznego, ekspertyzy ornitologiczno-chiropterologicznej, koncepcji wykonania prac termomodernizacyjnych i wielobranżowej kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej w zakresie termomodernizacji dla 8 (ośmiu) budynków zabytkowych zlokalizowanych w Wałbrzychu - Zadanie nr 2 - „Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z audytem na termomodernizację dla budynku zlokalizowanego przy ul. 11 Listopada 100 w Wałbrzychu”

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71314300-5 - Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

4.5.5.) Wartość części: 17939,98 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie audytu energetycznego, ekspertyzy ornitologiczno-chiropterologicznej, koncepcji wykonania prac termomodernizacyjnych i wielobranżowej kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej w zakresie termomodernizacji dla 8 (ośmiu) budynków zabytkowych zlokalizowanych w Wałbrzychu - Zadanie nr 3 - „Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z audytem na termomodernizację dla budynku zlokalizowanego przy ul. 11 Listopada 58 w Wałbrzychu”

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71314300-5 - Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

4.5.5.) Wartość części: 17939,98 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie audytu energetycznego, ekspertyzy ornitologiczno-chiropterologicznej, koncepcji wykonania prac termomodernizacyjnych i wielobranżowej kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej w zakresie termomodernizacji dla 8 (ośmiu) budynków zabytkowych zlokalizowanych w Wałbrzychu - Zadanie nr 4 - „Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z audytem na termomodernizację dla budynku zlokalizowanego przy ul. Niepodległości 183 w Wałbrzychu”

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71314300-5 - Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.5.) Wartość części: 17939,98 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie audytu energetycznego, ekspertyzy ornitologiczno-chiropterologicznej, koncepcji wykonania prac termomodernizacyjnych i wielobranżowej kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej w zakresie termomodernizacji dla 8 (ośmiu) budynków zabytkowych zlokalizowanych w Wałbrzychu - Zadanie nr 5 - „Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z audytem na termomodernizację dla budynku zlokalizowanego przy ul. Andersa 83 w Wałbrzychu”

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71314300-5 - Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

4.5.5.) Wartość części: 17939,98 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie audytu energetycznego, ekspertyzy ornitologiczno-chiropterologicznej, koncepcji wykonania prac termomodernizacyjnych i wielobranżowej kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej w zakresie termomodernizacji dla 8 (ośmiu) budynków zabytkowych zlokalizowanych w Wałbrzychu - Zadanie nr 6 - „Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z audytem na termomodernizację dla budynku zlokalizowanego przy ul. Okrężna 4 w Wałbrzychu”

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71314300-5 - Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.5.) Wartość części: 17939,98 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie audytu energetycznego, ekspertyzy ornitologiczno-chiropterologicznej, koncepcji wykonania prac termomodernizacyjnych i wielobranżowej kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej w zakresie termomodernizacji dla 8 (ośmiu) budynków zabytkowych zlokalizowanych w Wałbrzychu - Zadanie nr 7 - „Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z audytem na termomodernizację dla budynku zlokalizowanego przy ul. Puszkina 13 w Wałbrzychu”

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71314300-5 - Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

4.5.5.) Wartość części: 17939,98 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie audytu energetycznego, ekspertyzy ornitologiczno-chiropterologicznej, koncepcji wykonania prac termomodernizacyjnych i wielobranżowej kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej w zakresie termomodernizacji dla 8 (ośmiu) budynków zabytkowych zlokalizowanych w Wałbrzychu - Zadanie nr 8 - „Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z audytem na termomodernizację dla budynku zlokalizowanego przy ul. Zachodnia 2 w Wałbrzychu”

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71314300-5 - Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.5.) Wartość części: 17939,98 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13899 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 119925 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13899 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PUI ARGO MGR INŻ. ARTUR SZOMBARA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6422617499

7.3.3) Ulica: ul. Palowicka 98

7.3.4) Miejscowość: Bełk

7.3.5) Kod pocztowy: 44-230

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13899 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13899 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 107932,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13899 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PUI ARGO MGR INŻ. ARTUR SZOMBARA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6422617499

7.3.3) Ulica: Palowicka 98

7.3.4) Miejscowość: Bełk

7.3.5) Kod pocztowy: 44-230

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13899 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-31

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13899 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 127920 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13899 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PUI ARGO MGR INŻ. ARTUR SZOMBARA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6422617499

7.3.3) Ulica: ul. Palowicka 98

7.3.4) Miejscowość: Bełk

7.3.5) Kod pocztowy: 44-320

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13899 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-31

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13899 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 87945 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13899 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PUI ARGO MGR INŻ. ARTUR SZOMBARA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6422617499

7.3.3) Ulica: Palowicka 98

7.3.4) Miejscowość: Bełk

7.3.5) Kod pocztowy: 44-230

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13899 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-31

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13899 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 55965 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13899 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PUI ARGO MGR INŻ. ARTUR SZOMBARA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6422617499

7.3.3) Ulica: Palowicka 98

7.3.4) Miejscowość: Bełk

7.3.5) Kod pocztowy: 44-230

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13899 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-31

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13899 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 59962,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13899 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PUI ARGO MGR INŻ. ARTUR SZOMBARA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6422617499

7.3.3) Ulica: Palowicka 98

7.3.4) Miejscowość: Bełk

7.3.5) Kod pocztowy: 44-230

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13899 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-31

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13899 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 79950 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13899 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PUI ARGO MGR INŻ. ARTUR SZOMBARA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6422617499

7.3.3) Ulica: ul. Palowicka 98

7.3.4) Miejscowość: Bełk

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13899 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-31

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13899 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 71955 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13899 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PUI ARGO MGR INŻ. ARTUR SZOMBARA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6422617499

7.3.3) Ulica: ul. Palowicka 98

7.3.4) Miejscowość: Bełk

7.3.5) Kod pocztowy: 44-230

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13899 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-31
2026-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi