Zakup warsztatów dla uczniów i nauczycieli w ramach projektu: Rozwój kompetencji kluczowych uczniów szkół z terenu gminy Niepołomice dofinansowanego FEM

Gmina Niepołomice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00371073
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00371073/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-30 15:01
Lokalizacja
Niepołomice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-79fd112a-de9a-4e33-8d81-ca92350d671f
Identyfikator
6831395375
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenia zawodowego

Wykonawcy

1 przyznane

PAULINA RYDZŁódź, PL · lot 0
99 368 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00371073 z dnia 2026-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup warsztatów dla uczniów i nauczycieli w ramach projektu: Rozwój kompetencji kluczowych uczniów szkół z terenu gminy Niepołomice dofinansowanego FEM

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Niepołomice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555370

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Zwycięstwa 13

1.5.2.) Miejscowość: Niepołomice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-005

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.topor@niepolomice.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.niepolomice.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup warsztatów dla uczniów i nauczycieli w ramach projektu: Rozwój kompetencji kluczowych uczniów szkół z terenu gminy Niepołomice dofinansowanego FEM

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-79fd112a-de9a-4e33-8d81-ca92350d671f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00371073

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00020110/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.8 Zakup warsztatów dla uczniów i nauczycieli w ramach projektu: Rozwój kompetencji kluczowych uczniów szkół z terenu gminy Niepołomice dofinansowanego FEM

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Fundusz Społeczny Plus

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320892

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.22.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup warsztatów dla nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej:

a) warsztaty szkoleniowe dla nauczycieli uczących w Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej.
b) warsztaty dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ "Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia" - dla zadania częściowego nr 1

Zwalnia się od podatku VAT usługi w zakresie ww. zadań, zgodnie z art. 43 ust. 1 pkt 26 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. z późn. zm.), jako usługi kształcenia i wychowania świadczone przez jednostkę objętą systemem oświaty.

Zamawiający nie określa, zgodnie z art. 95 Pzp, wymogu zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia z uwagi, iż charakter czynności, realizowanych w ramach niniejszego zamówienia nie uzasadnia wykonywania pracy w sposób określony w art. 22 par. 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1976r. - Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277 z późn. .zm. ) Funkcję instruktorów mogą wykonywać wyłącznie osoby posiadające w tym zakresie uprawnienia. W związku z powyższym nie jest wymagane nawiązanie stosunku pracy pod kierownictwem pracodawcy.

Miejsce wykonywania zamówienia:
Zadanie częściowe nr: 1 - teren województwa małopolskiego;

Tam, gdzie w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót lub innych dokumentach zamówienia został wskazany znak towarowy (marka), producent, dostawca, patent, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczone przez konkretnego Wykonawcę lub nastąpiło wskazanie norm, europejskich ocen technicznych, wspólnych specyfikacji technicznych lub innych odniesień, o których mowa w art. 101 ust.1 pkt 2 lub ust. 3 ustawy, Zamawiający zgodnie z art. 99 ust. 5 ustawy dopuszcza złożenie oferty równoważnej lub zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy zaoferowanie rozwiązań „równoważnych” w stosunku do wskazanych w dokumentacji pod warunkiem, że zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w dokumentacji oraz będą zgodne pod względem:
a) gabarytów i konstrukcji (wielkość, rodzaj, właściwości fizyczne, liczba elementów składowych),
b) charakteru użytkowego (tożsamość funkcji),
c) charakterystyki materiałowej (rodzaj i jakość materiałów),
d) parametrów technicznych (wytrzymałość, trwałość, dane techniczne, dane hydrauliczne, charakterystyki liniowe, konstrukcja),
e) parametrów bezpieczeństwa użytkowania,
2. Wykonawca na każde żądanie Zamawiającego na etapie realizacji umowy zobowiązany jest do okazania w stosunku do wskazanych materiałów, znaków bezpieczeństwa, deklaracji zgodności lub aprobaty technicznej lub certyfikatu zgodności z Polską Normą przenoszącą normy europejskie lub normą państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego przenoszącą tę normę lub Polską Normą w przypadku braku Polskiej Normy przenoszącej europejskie.
3. Ilekroć w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, dokumentacji technicznej mowa jest o polskich normach, należy przez to rozumieć polskie normy przenoszące normy europejskie lub normy innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub inne normy lub dokumenty, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 ustawy
4. Każdorazowo, gdy w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ wskazana jest norma, to należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. Wykonawca proponujący rozwiązania równoważne, zobowiązany jest udowodnić w ofercie, że w równoważnym stopniu spełniają one wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104–107 ustawy Pzp

4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

4.5.5.) Wartość części: 69090,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup wyjazdu szkoleniowego dla nauczycieli, zakup szkolenia uprawniającego do przeprowadzenia terapii TUS oraz zakup zajęć dla uczniów z TUS:
a) organizacja wyjazdu szkoleniowego (transport, wyżywienie, nocleg, warsztaty 10 h) dla nauczycieli Szkoły Podstawowej im Świętej Jadwigi Królowej Polski w Podłężu.
b) przeprowadzenie szkolenia z zakresu Treningu Umiejętności Społecznych (TUS) dla nauczycieli Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Podłężu uprawniającego do prowadzenia terapii TUS z uczniami.
c) przeprowadzenie zajęć z zakresu Treningu Umiejętności Społecznych (TUS) dla uczniów Szkoły Podstawowej im Świętej Jadwigi Królowej Polski w Podłężu

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ "Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia" - dla zadania częściowego nr 2

Zwalnia się od podatku VAT usługi w zakresie ww. zadań, zgodnie z art. 43 ust. 1 pkt 26 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. z późn. zm.), jako usługi kształcenia i wychowania świadczone przez jednostkę objętą systemem oświaty.

Zamawiający nie określa, zgodnie z art. 95 Pzp, wymogu zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia z uwagi, iż charakter czynności, realizowanych w ramach niniejszego zamówienia nie uzasadnia wykonywania pracy w sposób określony w art. 22 par. 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1976r. - Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277 z późn. .zm. ) Funkcję instruktorów mogą wykonywać wyłącznie osoby posiadające w tym zakresie uprawnienia. W związku z powyższym nie jest wymagane nawiązanie stosunku pracy pod kierownictwem pracodawcy.

Miejsce wykonywania zamówienia:
Zadanie częściowe nr: 2 - teren województwa małopolskiego;

Tam, gdzie w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót lub innych dokumentach zamówienia został wskazany znak towarowy (marka), producent, dostawca, patent, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczone przez konkretnego Wykonawcę lub nastąpiło wskazanie norm, europejskich ocen technicznych, wspólnych specyfikacji technicznych lub innych odniesień, o których mowa w art. 101 ust.1 pkt 2 lub ust. 3 ustawy, Zamawiający zgodnie z art. 99 ust. 5 ustawy dopuszcza złożenie oferty równoważnej lub zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy zaoferowanie rozwiązań „równoważnych” w stosunku do wskazanych w dokumentacji pod warunkiem, że zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w dokumentacji oraz będą zgodne pod względem:
a) gabarytów i konstrukcji (wielkość, rodzaj, właściwości fizyczne, liczba elementów składowych),
b) charakteru użytkowego (tożsamość funkcji),
c) charakterystyki materiałowej (rodzaj i jakość materiałów),
d) parametrów technicznych (wytrzymałość, trwałość, dane techniczne, dane hydrauliczne, charakterystyki liniowe, konstrukcja),
e) parametrów bezpieczeństwa użytkowania,
2. Wykonawca na każde żądanie Zamawiającego na etapie realizacji umowy zobowiązany jest do okazania w stosunku do wskazanych materiałów, znaków bezpieczeństwa, deklaracji zgodności lub aprobaty technicznej lub certyfikatu zgodności z Polską Normą przenoszącą normy europejskie lub normą państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego przenoszącą tę normę lub Polską Normą w przypadku braku Polskiej Normy przenoszącej europejskie.
3. Ilekroć w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, dokumentacji technicznej mowa jest o polskich normach, należy przez to rozumieć polskie normy przenoszące normy europejskie lub normy innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub inne normy lub dokumenty, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 ustawy
4. Każdorazowo, gdy w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ wskazana jest norma, to należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. Wykonawca proponujący rozwiązania równoważne, zobowiązany jest udowodnić w ofercie, że w równoważnym stopniu spełniają one wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104–107 ustawy Pzp

4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

4.5.5.) Wartość części: 55000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup warsztatów i szkoleń dla uczniów, organizacja wyjazdu szkoleniowego dla nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 3 im. Włodzimierza Puchalskiego w Niepołomicach:
a) przeprowadzenie warsztatów połączonych ze spacerem sensorycznym w Puszczy Niepołomickiej - Strażnicy bezpieczeństwa dla 8 grup (8x3 = 24h) uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im Włodzimierza Puchalskiego w Niepołomicach.

b) przeprowadzenie szkolenia: Higiena cyfrowa a uczenie się dzieci dla nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 3 im Włodzimierza Puchalskiego w Niepołomicach.
c) organizacja wyjazdu szkoleniowego (transport, wyżywienie, nocleg, warsztaty 3x3h = 9h) dla nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 3 im. Włodzimierza Puchalskiego w Niepołomicach

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ "Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia" - dla zadania częściowego nr 3

Zwalnia się od podatku VAT usługi w zakresie ww. zadań, zgodnie z art. 43 ust. 1 pkt 26 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. z późn. zm.), jako usługi kształcenia i wychowania świadczone przez jednostkę objętą systemem oświaty.

Zamawiający nie określa, zgodnie z art. 95 Pzp, wymogu zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia z uwagi, iż charakter czynności, realizowanych w ramach niniejszego zamówienia nie uzasadnia wykonywania pracy w sposób określony w art. 22 par. 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1976r. - Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277 z późn. .zm. ) Funkcję instruktorów mogą wykonywać wyłącznie osoby posiadające w tym zakresie uprawnienia. W związku z powyższym nie jest wymagane nawiązanie stosunku pracy pod kierownictwem pracodawcy.

Miejsce wykonywania zamówienia:
Zadanie częściowe nr: 3 - teren województwa małopolskiego; wyjazd szkoleniowy (teren Rzeczypospolitej, zgodnie z załącznikiem numer 3)

Tam, gdzie w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót lub innych dokumentach zamówienia został wskazany znak towarowy (marka), producent, dostawca, patent, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczone przez konkretnego Wykonawcę lub nastąpiło wskazanie norm, europejskich ocen technicznych, wspólnych specyfikacji technicznych lub innych odniesień, o których mowa w art. 101 ust.1 pkt 2 lub ust. 3 ustawy, Zamawiający zgodnie z art. 99 ust. 5 ustawy dopuszcza złożenie oferty równoważnej lub zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy zaoferowanie rozwiązań „równoważnych” w stosunku do wskazanych w dokumentacji pod warunkiem, że zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w dokumentacji oraz będą zgodne pod względem:
a) gabarytów i konstrukcji (wielkość, rodzaj, właściwości fizyczne, liczba elementów składowych),
b) charakteru użytkowego (tożsamość funkcji),
c) charakterystyki materiałowej (rodzaj i jakość materiałów),
d) parametrów technicznych (wytrzymałość, trwałość, dane techniczne, dane hydrauliczne, charakterystyki liniowe, konstrukcja),
e) parametrów bezpieczeństwa użytkowania,
2. Wykonawca na każde żądanie Zamawiającego na etapie realizacji umowy zobowiązany jest do okazania w stosunku do wskazanych materiałów, znaków bezpieczeństwa, deklaracji zgodności lub aprobaty technicznej lub certyfikatu zgodności z Polską Normą przenoszącą normy europejskie lub normą państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego przenoszącą tę normę lub Polską Normą w przypadku braku Polskiej Normy przenoszącej europejskie.
3. Ilekroć w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, dokumentacji technicznej mowa jest o polskich normach, należy przez to rozumieć polskie normy przenoszące normy europejskie lub normy innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub inne normy lub dokumenty, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 ustawy
4. Każdorazowo, gdy w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ wskazana jest norma, to należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. Wykonawca proponujący rozwiązania równoważne, zobowiązany jest udowodnić w ofercie, że w równoważnym stopniu spełniają one wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104–107 ustawy Pzp

4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

4.5.5.) Wartość części: 33200,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Zakup warsztatów astronomicznych i fotograficznych dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Włodzimierza Puchalskiego w Niepołomicach:
a) prowadzenie trzech warsztatów astronomicznych (3x2h=6h) dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im Włodzimierza Puchalskiego w Niepołomicach.
b) prowadzenie sześciu warsztatów fotograficznych. 3x 3h x 2 grupy= 18h dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im Włodzimierza Puchalskiego w Niepołomicach.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ "Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia" - dla zadania częściowego nr 4

Zwalnia się od podatku VAT usługi w zakresie ww. zadań, zgodnie z art. 43 ust. 1 pkt 26 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. z późn. zm.), jako usługi kształcenia i wychowania świadczone przez jednostkę objętą systemem oświaty.

Zamawiający nie określa, zgodnie z art. 95 Pzp, wymogu zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia z uwagi, iż charakter czynności, realizowanych w ramach niniejszego zamówienia nie uzasadnia wykonywania pracy w sposób określony w art. 22 par. 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1976r. - Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277 z późn. .zm. ) Funkcję instruktorów mogą wykonywać wyłącznie osoby posiadające w tym zakresie uprawnienia. W związku z powyższym nie jest wymagane nawiązanie stosunku pracy pod kierownictwem pracodawcy.

Miejsce wykonywania zamówienia:
Zadanie częściowe nr: 4 - teren województwa małopolskiego;

Tam, gdzie w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót lub innych dokumentach zamówienia został wskazany znak towarowy (marka), producent, dostawca, patent, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczone przez konkretnego Wykonawcę lub nastąpiło wskazanie norm, europejskich ocen technicznych, wspólnych specyfikacji technicznych lub innych odniesień, o których mowa w art. 101 ust.1 pkt 2 lub ust. 3 ustawy, Zamawiający zgodnie z art. 99 ust. 5 ustawy dopuszcza złożenie oferty równoważnej lub zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy zaoferowanie rozwiązań „równoważnych” w stosunku do wskazanych w dokumentacji pod warunkiem, że zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w dokumentacji oraz będą zgodne pod względem:
a) gabarytów i konstrukcji (wielkość, rodzaj, właściwości fizyczne, liczba elementów składowych),
b) charakteru użytkowego (tożsamość funkcji),
c) charakterystyki materiałowej (rodzaj i jakość materiałów),
d) parametrów technicznych (wytrzymałość, trwałość, dane techniczne, dane hydrauliczne, charakterystyki liniowe, konstrukcja),
e) parametrów bezpieczeństwa użytkowania,
2. Wykonawca na każde żądanie Zamawiającego na etapie realizacji umowy zobowiązany jest do okazania w stosunku do wskazanych materiałów, znaków bezpieczeństwa, deklaracji zgodności lub aprobaty technicznej lub certyfikatu zgodności z Polską Normą przenoszącą normy europejskie lub normą państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego przenoszącą tę normę lub Polską Normą w przypadku braku Polskiej Normy przenoszącej europejskie.
3. Ilekroć w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, dokumentacji technicznej mowa jest o polskich normach, należy przez to rozumieć polskie normy przenoszące normy europejskie lub normy innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub inne normy lub dokumenty, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 ustawy
4. Każdorazowo, gdy w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ wskazana jest norma, to należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. Wykonawca proponujący rozwiązania równoważne, zobowiązany jest udowodnić w ofercie, że w równoważnym stopniu spełniają one wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104–107 ustawy Pzp

4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

4.5.5.) Wartość części: 5500,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 99368,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 99368,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 99368,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BPR Consulting Paulina Rydz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7632055973

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 99368,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-18

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie na zadanie częściowe nr 2 wpłynęła jedna oferta. Cena oferty znacząco przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia. Z uwagi na brak możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej, postępowanie w zakresie zadania częściowego nr 2 zostaje unieważnione

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie na zadanie częściowe nr 3 nie wpłynęła żadna oferta

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie na zadanie częściowe nr 4 nie wpłynęła żadna oferta

2026-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi