Roboty budowlane w ramach zadania pn.: „Skansen miejscem spotkania – wykonanie robót budowlanych zgodnie z opracowanym projektem małej architektury.”

Muzeum Podkarpackie w Krośnie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00371147
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00371147/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-30 15:33
Lokalizacja
Krosno, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-49e525fb-a782-45cc-a29b-5687c0995ecf
Identyfikator
6841048586
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty malarskieRoboty izolacyjneRóżne specjalne roboty budowlaneBudowa obiektów inżynierii wodnejRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

TERRA MOTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGorlice, PL · lot 0
184 736,84 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00371147 z dnia 2026-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w ramach zadania pn.: „Skansen miejscem spotkania – wykonanie robót budowlanych zgodnie z opracowanym projektem małej architektury.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Podkarpackie w Krośnie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000630630

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: J. Piłsudskiego, 16

1.5.2.) Miejscowość: Krosno

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-400

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 134321376

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja@muzeum.krosno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeum.krosno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-49e525fb-a782-45cc-a29b-5687c0995ecf

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


wojewódzka samorządowa instytucja kultury posiadająca osobowość prawną

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


kultura

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane w ramach zadania pn.: „Skansen miejscem spotkania – wykonanie robót budowlanych zgodnie z opracowanym projektem małej architektury.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49e525fb-a782-45cc-a29b-5687c0995ecf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00371147

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00092235/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Skansen miejscem spotkania - wykonanie robót budowlanych zgodnie z opracowanym projektem Małej architektury

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312668

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MPK.261.7.2026.AG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 200000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Skansen miejscem spotkania – wykonanie robót budowlanych zgodnie z opracowanym projektem małej architektury.” Inwestycja będzie realizowana w Skansenie Archeologicznym Karpacka Troja w Trzcinicy, 38-207 Przysieki, Trzcinica 646 w zakresie wyburzenia dwóch oczek wodnych przed budynkiem Pawilonu Wystawowego w Skansenie Archeologicznym tj. roboty ziemne, wywóz i utylizacja odpadów, ławy fundamentowe, stropy żelbetowe, przebudowa kanalizacji deszczowej wraz ze zbiornikiem retencyjnym oraz zabezpieczenie wykonanych robót na sezon zimowy.
Przedmiot zamówienia (etapu pierwszego inwestycji) obejmuje:
 roboty budowlane rozbiórkowe, prace przygotowawcze
 wywóz i utylizacja odpadów
 roboty ziemne
 prace fundamentowe, zbrojenie
 izolacje przeciwwodne
 zasypki
 zabezpieczenie wykonanych robót na sezon zimowy oraz dbałość o estetykę obiektu
Z zastrzeżeniem postanowień SWZ, materiały i urządzenia niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia zabezpiecza w całości Wykonawca.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi:
a. Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB).
b. Dokumentacja projektowa
Projekt architektoniczno-budowlany z załącznikami:
(i) Decyzja z dnia 19.12.2025 r., znak: AB.6740.7.85.2025.
(ii) Informacja dotycząca bezpieczeństwa i ochrony zdrowia.
Projekt budowlano-wykonawczy
Zamawiający udostępnia także pomocniczo przedmiar robót. Zamawiający wskazuje, że przedmiar robót ma charakter pomocniczy, ułatwiający Wykonawcy przygotowanie oferty.

Link do dokumentacji składającej się na opis przedmiotu zamówienia udostępniony został na stronie internetowej prowadzonego postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45442100-8 - Roboty malarskie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 184736,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 233821,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 184736,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Terra Mota Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7382070551

7.3.3) Ulica: Bardiowska

7.3.4) Miejscowość: Gorlice

7.3.5) Kod pocztowy: 38-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 184736,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30
2026-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane