Dostawa, montaż i uruchomienie myjni automatycznej, bezdotykowej - w formie leasingu operacyjnego
AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO "ARREKS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00371335
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00371335/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-30 20:34
- Lokalizacja
- Kleszczów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4c178e59-7ca2-406c-94ab-4988542eabb1
- Identyfikator
- 7690005408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi leasingu finansowegoRóżne maszyny czyszczące
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00371335 z dnia 2026-07-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, montaż i uruchomienie myjni automatycznej, bezdotykowej - w formie leasingu operacyjnego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO "ARREKS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Oddział zamawiającego: ARREKS
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590300660
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Główna 122
1.5.2.) Miejscowość: Kleszczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-410
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: arreks@arreks.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.arreks.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4c178e59-7ca2-406c-94ab-4988542eabb11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Usługi telekomunikacyjne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa, montaż i uruchomienie myjni automatycznej, bezdotykowej - w formie leasingu operacyjnego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c178e59-7ca2-406c-94ab-4988542eabb1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00371335
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323562
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, posadowienie i uruchomienie fabrycznie nowej i sprawnej technicznie automatycznej myjni bezdotykowej przeznaczonej do mycia samochodów osobowych w istniejącym budynku myjni Agencji Rozwoju Regionalnego „ARREKS” Sp. z o.o. przy ulicy Głównej 37 w Kleszczowie – w formie leasingu operacyjnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 66114000-2 - Usługi leasingu finansowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42995000-7 - Różne maszyny czyszczące
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2026-07-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |