Dostawa paliw i mocznika na potrzeby Przedsiębiorstwa Komunalnego w Kruszwicy sp. z o.o. z podziałem na 2 części
Przedsiębiorstwo Komunalne w Kruszwicy Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00371370
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00371370/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-30 22:33
- Lokalizacja
- Kruszwica, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9a9fde70-502a-4235-ac1f-150d79800a9b
- Identyfikator
- 5560004289
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
PaliwaOlej napędowyBenzyna bezołowiowaSkroplony gaz ropopochodny (LPG)Różne produkty chemiczne
Wykonawcy
2 przyznane
OLKOP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKowalewo Pomorskie, PL · lot 0
632 532,99 PLNOLKOP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKowalewo Pomorskie, PL · lot 1
10 257,46 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00371370 z dnia 2026-07-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa paliw i mocznika na potrzeby Przedsiębiorstwa Komunalnego w Kruszwicy sp. z o.o. z podziałem na 2 części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Komunalne w Kruszwicy Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090093448
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Goplańska
1.5.2.) Miejscowość: Kruszwica
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-150
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: (52) 35 15 290
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pk-kruszwica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.pk-kruszwica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13301011.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka z o.o., której właścicielem w 100% jest Gmina Kruszwica
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa paliw i mocznika na potrzeby Przedsiębiorstwa Komunalnego w Kruszwicy sp. z o.o. z podziałem na 2 części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9a9fde70-502a-4235-ac1f-150d79800a9b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00371370
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00198347/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.2.1 Zakup paliw
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302403
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kod CPV:09134100-8 (olej napędowy); 09132100-4 (benzyna bezołowiowa); 09133000-0 (skroplony gaz ropopochodny LPG); 09100000-0 (paliwa);
1. Przedmiotem umowy jest sukcesywny zakup paliwa dla pojazdów oraz maszyn i urządzeń będących w posiadaniu Zamawiającego:
1/ olej napędowy (ON) w ilości 95 000 litrów;
2/ benzyna bezołowiowa PB 95 w ilości 1 500 litrów;
3/ gaz LPG w ilości 1 500 litrów.
2. Wskazana wyżej ilość paliw może ulec zmianie w trakcie trwania umowy, jednak Zamawiający zobowiązuje się do ich zakupu w ilości 70%.
3. Wykonawca zobowiązuje się do sprzedaży Zamawiającemu paliw spełniających wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1018) oraz normami dla oleju napędowego (ON) – PN-EN 590:2022-08; dla benzyny bezołowiowej (Pb) – PN-EN 228+A1:2017-06; lub innymi przepisami lub normami obowiązującymi w dniu zakupu. W przypadku zmiany obowiązujących norm jakościowych w trakcie trwania umowy, wykonawca dostosuje jakość paliw do nowych norm.
4. Paliwa będą odbierane przez Zamawiającego ze stacji paliw Wykonawcy.
5. Sprzedaż paliwa odbywać się będzie sukcesywnie wg potrzeb Zamawiającego w okresie od 01.08.2026 r. do 31 lipca 2027 r.
SZCZEGÓŁOWY ZAKRES DOSTAW I ZASADY ICH WYKONYWANIA OKREŚLAJĄ: Wzór umowy (załącznik nr 3a-b do SWZ)
4.5.3.) Główny kod CPV: 09100000-0 - Paliwa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09134100-8 - Olej napędowy
09132100-4 - Benzyna bezołowiowa
09133000-0 - Skroplony gaz ropopochodny (LPG)
4.5.5.) Wartość części: 558230,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kod CPV:24960000-1 (różne produkty chemiczne)
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup roztworu mocznika w ilości 2 500 litrów.
2. Ilość roztworu mocznika może ulec zmianie w trakcie trwania umowy jednak Zamawiający zobowiązuje się do zakupu 1 500 litrów.
3. Roztwór mocznika będzie odbierany przez Zamawiającego, ze stacji paliw Wykonawcy.
4. Sprzedaż roztworu mocznika odbywać się będzie sukcesywnie wg potrzeb Zamawiającego w okresie od 01.08.2026 r. do 31 lipca 2027 r.
SZCZEGÓŁOWY ZAKRES DOSTAW I ZASADY ICH WYKONYWANIA OKREŚLAJĄ: Wzór umowy (załącznik nr 3a-b do SWZ)
4.5.3.) Główny kod CPV: 24960000-1 - Różne produkty chemiczne
4.5.5.) Wartość części: 6989,13 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 632532,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 632532,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 632532,99 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OLKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5030073466
7.3.3) Ulica: Frydrychowo 54
7.3.4) Miejscowość: Kowalewo Pomorskie
7.3.5) Kod pocztowy: 87-410
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 632532,99 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-08-01 do 2027-07-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10257,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10257,46 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10257,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OLKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5030073466
7.3.3) Ulica: Frydrychowo 54
7.3.4) Miejscowość: Kowalewo Pomorskie
7.3.5) Kod pocztowy: 87-410
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10257,46 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-08-01 do 2027-07-31| 2026-07-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |