Świadczenie usług informatycznych dotyczących systemu Clininet i systemu raportowego - postępowanie nr 65/TP/2026
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00371429
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00371429/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-31 07:27
- Lokalizacja
- Słupsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-02a92a91-0363-4c97-a5a9-08fac837d39a
- Identyfikator
- 8393179849
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00371429 z dnia 2026-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług informatycznych dotyczących systemu Clininet i systemu raportowego - postępowanie nr 65/TP/2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770901511
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Hubalczyków 1
1.5.2.) Miejscowość: Słupsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@szpital.slupsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.slupsk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.slupsk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług informatycznych dotyczących systemu Clininet i systemu raportowego - postępowanie nr 65/TP/20262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-02a92a91-0363-4c97-a5a9-08fac837d39a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00371429
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328815
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 65/TP/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 200340,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług na rzecz Zamawiającego, w ramach których Wykonawca, na zlecenie Zamawiającego, będzie wykonywał czynności polegające na:
a) świadczeniu usług deweloperskich systemu Clininet tzn. usług wykonywanych przez Wykonawcę na zlecenie Zamawiającego polegających na projektowaniu i programowaniu Funkcjonalności w Systemie CN w oparciu o narzędzia udostępnione w tym systemie na poziomie roli administratora do 100 godzin miesięcznie,
b) świadczeniu Usług Serwisu Informatycznego tzn. usług informatycznych wykonywanych przez Wykonawcę na zlecenie Zamawiającego polegających na:
− instalacji, wdrożeniu i utrzymania serwisowego Systemu Raportowego Wykonawcy
− parametryzacji Systemu Raportowego Wykonawcy tzn. dostosowywanie tego systemu do specyfiki i wymagań Zamawiającego
− udzielaniu konsultacji technicznych związanych z Systemem Raportowym Wykonawcy, przeprowadzaniu szkoleń użytkowników, tworzeniu dokumentacji i instrukcji dotyczących Systemu Raportowego Wykonawcy
− wykonaniu usługi deweloperskiej w Systemie Raportowym Wykonawcy tzn. przygotowaniu i udostępnieniu raportów w tym systemie,
− replikacji danych bazy i utrzymanie hurtowni danych do szablonów wyceny pacjenta
− tworzenia raportów, formularzy i wydruków na Zlecenie Zamawiającego.
c) udostępnieniu w modelu On-Premises użytkownikom Zamawiającego za pośrednictwem Intranetu Zamawiającego usługi raportowej w Systemie Raportowania Wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 246418,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 246418,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 246418,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ProInformatyka Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 554-281-80-18
7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 246418,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2026-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |