Modernizacja kotłowni w budynku Regionalnego Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu

Gmina Myszyniec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00526217
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00526217/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-02 11:27
Lokalizacja
Myszyniec, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7cd26a1b-6fe7-4c47-a9d7-c229c09d904e
Identyfikator
7582153537
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneKotły grzewcze centralnego ogrzewaniaGrzejniki centralnego ogrzewania i kotły grzewcze, i ich części

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00526217 z dnia 2024-10-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kotłowni w budynku Regionalnego Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Myszyniec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668284

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 60

1.5.2.) Miejscowość: Myszyniec

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-430

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 297721141

1.5.8.) Numer faksu: 297721141

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@myszyniec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://myszyniec.nowoczesnagmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7cd26a1b-6fe7-4c47-a9d7-c229c09d904e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kotłowni w budynku Regionalnego Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7cd26a1b-6fe7-4c47-a9d7-c229c09d904e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00526217

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00028297/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Modernizacja kotłowni w budynku Regionalnego Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00479818

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.13.2024.KI

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 245250,53 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja kotłowni w budynku Regionalnego Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu na podstawie dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik do SWZ.
2.
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja istniejącej kotłowni w budynku Regionalnego Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu zgodnie z dokumentacją projektową.
3. Szczegółowy opis przedmiotu w zakresie przedmiotowym wskazanym w pkt 2 SWZ znajduje się w załącznikach do niniejszej SWZ tj. dokumentacji projektowej przedmiotu zamówienia, w szczególności projekcie technicznym - załączniku nr 3A, przedmiarze robót - załącznik nr 3B, STWiOR – szczegółowej specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót - załącznik nr 3C pozostałym zakresie określonym w niniejszym dziale II SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

44621220-7 - Kotły grzewcze centralnego ogrzewania

44620000-2 - Grzejniki centralnego ogrzewania i kotły grzewcze, i ich części

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu została złożona jedna oferta firmy „Handan” Instalacje Sanitarne Sidoruk i Sidoruk Sp. j. z siedzibą w Stanisławowie z ceną 480 833,67 zł brutto. Cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. kwotę 303 390,00 zł brutto, a zamawiający nie może zwiększyć kwoty do wysokości tej ceny, w związku z tym spełniona została przesłanka z art. 255 pkt ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 480833,67 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 480833,67 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-10-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane