Roboty budowlane na terenie NW Myślenice- Etap I z podziałem na 2 części.
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00526237
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00526237/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-02 11:30
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a180d35a-7038-4ced-91f1-12c474fb48db
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowej
Wykonawcy
2 przyznane
ANDRZEJ STYRNAMucharz, PL · lot 0
115 794,78 PLNTERESA PATERNOGARabka-Zdrój, PL · lot 1
109 991,52 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00526237 z dnia 2024-10-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane na terenie NW Myślenice- Etap I z podziałem na 2 części.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: krakow@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wody-polskie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.wody.gov.pl/wp/auctions/r19915,Roboty-budowlane-na-terenie-NW-Myslenice-Etap-I-Czesc-1-Zasyp-wyrwy-brzegowej-na.html?sid=bfbd5d7d0c536ca1bc83f516ee273e8d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane na terenie NW Myślenice- Etap I z podziałem na 2 części.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a180d35a-7038-4ced-91f1-12c474fb48db
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00526237
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00225727/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.162 Roboty budowlane na terenie NW Myślenice - Etap 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00419983
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: K.ROZ.2710.66.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 216381,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zasyp wyrwy brzegowej na potoku Bysinka w km 4+130-4+400 w m.Myślenice.Szczegółowy zakres i rodzaj robót przewidzianych do wykonania przedmiotu zamówienia, warunki ich realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają:
- wzór umowy – Załącznik nr 1 do SWZ
- opis przedmiotu zamówienia – Załączniki nr 2.1 i 2.2 do SWZ wraz z załącznikami
- kosztorys ofertowy – Załącznik nr 3.1 i 3.2 do SWZ
Przedmiot zamówienia będzie wykonywany pod nadzorem przyrodniczym, który zostaje zapewniony przez Zamawiającego.
Przedmiot zamówienia należy wykonać na warunkach określonych w SWZ oraz zgodnie z zapisami wzoru umowy, obowiązującymi przepisami BHP oraz decyzjami RDOŚ.
Ze względu na utrudniony dostęp do miejsca prowadzonych robót zaleca się przed złożeniem oferty przeprowadzenie wizji w terenie.
Zamawiający wymaga gwarancji i rękojmi na cały przedmiot zamówienia. Wymagany minimalny okres gwarancji i rękojmi to 12 miesięcy od dnia zakończenia realizacji przedmiotu umowy potwierdzonego odbiorem końcowym. Szczegóły dot. zasad gwarancji /rękojmi zawiera paragraf 10 i 11 Wzoru umowy – Załącznik nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246000-3 - Roboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowej
4.5.5.) Wartość części: 92841,68 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Udrożnienie i zasyp wyrw brzegowych na pot. Tenczynka w km 2+300 3+100 w m.TenczynSzczegółowy zakres i rodzaj robót przewidzianych do wykonania przedmiotu zamówienia, warunki ich realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają:
- wzór umowy – Załącznik nr 1 do SWZ
- opis przedmiotu zamówienia – Załączniki nr 2.1 i 2.2 do SWZ wraz z załącznikami
- kosztorys ofertowy – Załącznik nr 3.1 i 3.2 do SWZ
Przedmiot zamówienia będzie wykonywany pod nadzorem przyrodniczym, który zostaje zapewniony przez Zamawiającego.
Przedmiot zamówienia należy wykonać na warunkach określonych w SWZ oraz zgodnie z zapisami wzoru umowy, obowiązującymi przepisami BHP oraz decyzjami RDOŚ.
Ze względu na utrudniony dostęp do miejsca prowadzonych robót zaleca się przed złożeniem oferty przeprowadzenie wizji w terenie.
Zamawiający wymaga gwarancji i rękojmi na cały przedmiot zamówienia. Wymagany minimalny okres gwarancji i rękojmi to 12 miesięcy od dnia zakończenia realizacji przedmiotu umowy potwierdzonego odbiorem końcowym. Szczegóły dot. zasad gwarancji /rękojmi zawiera paragraf 10 i 11 Wzoru umowy – Załącznik nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246000-3 - Roboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowej
4.5.5.) Wartość części: 123539,52 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 115794,78 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 121259,55 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 115794,78 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe Pośrednictwo Usługi Koparko-Ładowarkami Andrzej Styrna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5511002391
7.3.3) Ulica: MUCHARZ 15
7.3.4) Miejscowość: MUCHARZ
7.3.5) Kod pocztowy: 34-106
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 115794,78 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-10-12Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 109991,52 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 148190,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 109991,52 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo-Usługowa Jurtex Teresa Paternoga
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 735-218-02-52
7.3.3) Ulica: Ul. Podhalańska 29B,
7.3.4) Miejscowość: Rabka-Zdrój
7.3.5) Kod pocztowy: 34-700
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 109991,52 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-10-12| 2024-10-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |