Remont chodnika przy ul. H. Sienkiewicza w Strzelinie (od ul. Bolka I Świdnickiego do ul. Ogrodowej)

Gmina Strzelin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00371518
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00371518/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-31 08:16
Lokalizacja
Strzelin, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d13c5b8a-89cf-4875-ba1a-dc3640619516
Identyfikator
9140006467
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty drogoweRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

Wykonawcy

1 przyznane

WALDEMAR GINTERPrzeworno, PL · lot 0
144 462,27 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00371518 z dnia 2026-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont chodnika przy ul. H. Sienkiewicza w Strzelinie (od ul. Bolka I Świdnickiego do ul. Ogrodowej)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Strzelin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934957

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 10

1.5.2.) Miejscowość: Strzelin

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@strzelin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gmstrzelin.finn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminastrzelin.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont chodnika przy ul. H. Sienkiewicza w Strzelinie (od ul. Bolka I Świdnickiego do ul. Ogrodowej)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d13c5b8a-89cf-4875-ba1a-dc3640619516

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00371518

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036851/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont chodnika przy ul. H. Sienkiewicza w Strzelinie (od ul. Bolka I Świdnickiego do ul. Ogrodowej)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00295559

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.33.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 161855,66 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje remont chodnika przy ul. H. Sienkiewicza w Strzelinie (od ul. Bolka I Świdnickiego do ul. Ogrodowej) od strony boiska m.in. poprzez:
- rozebranie krawężników betonowych na ławie betonowej gr. 15-20 cm – 140,0 m;
- rozebranie obrzeży trawnikowych -120,0 m;
- wywiezienie gruzu;
- nacinanie piłą nawierzchni bitumicznych na gł. do 5 cm - 130,0 m;
- mechaniczne rozebranie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych oraz podbudowy z kruszywa kamiennego – 32,50 m2;
- rozebranie nawierzchni z kostki betonowej – 120,00 m2;
- wykonanie rowków pod krawężniki i obrzeża i ławy krawężnikowe o wym. 35x20 cm – 150,00 m;
- wykonanie rowków pod krawężniki i obrzeża i ławy krawężnikowe o wym. 20x15 cm – 110,00 m;
- montaż krawężników betonowych wystających o wym. 15x30 cm z wykonaniem ław betonowych – 129,0 m;
- montaż krawężników betonowych wtopionych o wym. 20x30 cm z wykonaniem ław betonowych – 21,0 m;
- montaż obrzeży betonowych o wym. 8x30 cm z wykonaniem ław betonowych – 110,0 m;
- mechaniczne wykonanie koryta gł. 20 cm -345,0 m2;
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego;
- wykonanie podbudowy betonowej - 32,50 m2;
- wykonanie nawierzchni z kostki betonowej gr. 8 cm – 2,50 m;
- wykonanie nawierzchni z mieszanek z mineralno – bitumicznych – 32,50 m2;
- uszczelnienie spoin masą zalewową – 130,0 m;
- wykonanie trawników parkowych – 15,00 m2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 144462,27 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 295200,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 144462,27 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Waldemar Ginter

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8870011434

7.3.3) Ulica: Polna 6,

7.3.4) Miejscowość: Przeworno

7.3.5) Kod pocztowy: 57-130

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 144462,27 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-21

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane