Remont pokrycia dachu budynku mieszkalnego nr 2 w miejscowości Nietoperek

Zakład Gospodarki Lokalowej w Międzyrzeczu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00371546
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00371546/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-31 08:28
Lokalizacja
Międzyrzecz, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5cd1f3d5-ff4a-4be2-bc97-38c6f583c6c8
Identyfikator
5960006553
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ KŁYSZŚwiebodzin, PL · lot 0
311 489,82 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00371546 z dnia 2026-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokrycia dachu budynku mieszkalnego nr 2 w miejscowości Nietoperek

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Lokalowej w Międzyrzeczu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363382523

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krótka 2

1.5.2.) Miejscowość: Międzyrzecz

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-300

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: 957211590

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zgl.miedzyrzecz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgl.miedzyrzecz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-zp.miedzyrzecz.pl/procurements

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pokrycia dachu budynku mieszkalnego nr 2 w miejscowości Nietoperek

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5cd1f3d5-ff4a-4be2-bc97-38c6f583c6c8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00371546

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00236928/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont pokrycia dachu budynku mieszkalnego nr 2 w miejscowości Nietoperek

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274735

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZGL.4411.19.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 345964,13 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1. Zakres robót obejmuje:
1) Prace przygotowawcze i roboty rozbiórkowe:
- Ustawienie rusztowania,
- Wykonanie rusztowania przy kominach,
- Wykonanie daszków ochronnych nad wejściami do budynku,
- Przygotowanie przestrzeni do składowania odpadów budowlanych,
- Rozbiórka pokrycia dachu wykonanego z dachówki karpiówki,
- Rozebranie elementów więźb dachowych – ołacenie dachu o odstępie łat 16 cm,
- Rozbiórka pokrycia z papy na dachach drewnianych,
- Rozebranie elementów więźb dachowych- deskowanie dachu z desek na styk i więźby dachowe proste
- Rozebranie rynien i rur spustowych z blachy,
- Rozebranie obróbek blacharskich murów ogniowych, okapów, kołnierzy, gzymsów itp.,
- Rozebranie części kominów do wysokości stropu parteru,
- Demontaż wyłazu na dach,
- Zagospodarowanie odpadów.
2) Roboty murarskie:
- Wymurowanie nowych kominów, wieloprzewodowych z cegieł o przekroju 1/2x1/2
- Wymurowanie nowych kominów ponad dach z cegły klinkierowej,
3) Roboty ciesielskie i izolacyjne:
- Wzmocnienie krokwi przez nabicie dwustronne i jednostronne z desek gr. 32 mm,
- Wzmocnienie pozostałych elementów konstrukcyjnych dachu, na których stwierdzi się wystąpienie uszkodzeń spowodowanych korozją biologiczną,
- Wykonanie izolacji cieplnej i przeciwdźwiękowej z wełny mineralnej- pionowo z płyt układanych na sucho,
 Zamocowanie folii/membrany dachowej na krokwiach
4) Roboty pokrywcze:
- Ołacenie połaci dachu łatami 38x50 mm o rozstawie 16-24 cm z tarcicy nasyconej,
- Pokrycie dachów nieodeskowanych dachówką ceramiczną,
- Pokrycie dachów blachodachówką powlekaną,
- Obróbka szczytów dachu dachówkami szczytowymi,
- Wykonanie kalenicy w dachu krytym dachówką ceramiczną profilowaną wraz z montażem elementów uzupełniających,
- Montaż wyłazu dachowego z kołnierzem uniwersalnym,
- Montaż ław kominiarskich,
- Montaż zabezpieczenia przeciwśnieżnego z płotkiem,
5) Orynnowanie i obróbki blacharskie:
- Obróbki przy szerokości w rozwinięciu do 25 cm z blachy ocynkowanej- pas podrynnowy
- Obróbki przy szerokości w rozwinięciu ponad 25 cm z blachy ocynkowanej- komin, kosz,
- Zamontowanie rynien dachowych półokrągłych o śr. 15 cm z blachy TYTAN-CYNK,
- Zamontowanie rynien dachowych półokrągłych o śr. 12 cm z blachy ocynkowanej,
- Zamontowanie rur spustowych o śr. 10 cm z blachy TYTAN-CYNK,
- Zamontowanie rur spustowych o śr. 9 cm z blachy TYTAN-CYNK,
6) Roboty wykończeniowe:
- Wykonanie konstrukcji rusztów po okładziny z płyt gipsowych,
- Wykonanie okładzin z płyt gipsowo-kartonowych,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 311489,82 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 366120,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 311489,82 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SOLID Andrzej Kłysz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9271900447

7.3.3) Ulica: Partyzancka 4/2

7.3.4) Miejscowość: Świebodzin

7.3.5) Kod pocztowy: 66-200

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 311489,82 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane