Remont lokali mieszkalnych kwater internatowych i kwater przed ponownym zasiedleniem
Agencja Mienia Wojskowego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00371570
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00371570/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-31 08:37
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bc77177d-96ee-4e75-b22e-0fb9642281e8
- Identyfikator
- 5261038122
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
14 przyznanych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00371570 z dnia 2026-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont lokali mieszkalnych kwater internatowych i kwater przed ponownym zasiedleniem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 26A
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp.lu@amw.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://amw.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie mieniem Skarbu Państwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont lokali mieszkalnych kwater internatowych i kwater przed ponownym zasiedleniem2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc77177d-96ee-4e75-b22e-0fb9642281e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00371570
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00619195/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.138 Remont lokali/kwater mieszkalnych przed ponownym zasiedleniem OR Lublin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267858
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BP-DZP.2616.79.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2161660,69 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Biała Podlaska, Kolejowa 5 m8,Biała Podlaska, Kolejowa 5 m17,
Biała Podlaska, Kopernika 1A m1,
Biała Podlaska, Wroczyńskiego 11 m67,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 189833,65 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Chełm, Szpitalna 11 m18,4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 21630,66 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dęblin, Kowalskiego 2 m19,Dęblin, Kowalskiego 4 m20,
Dęblin, Kowalskiego 6 m24,
Dęblin, Urbanowicza 10 m16,
Dęblin, Urbanowicza 11 m24,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 400656,67 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Grójec, Laskowa 6A m10,Grójec, Laskowa 6A m16,
Grójec, Laskowa 6A m19,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 190895,31 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Hrubieszów, Dwernickiego 4J m12,Hrubieszów, Dwernickiego 4J m16,
Hrubieszów, Żeromskiego 29H m12,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 130994,06 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Jarosław, Reymonta 2 m10,4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 49039,18 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Lublin, Rodakiewicza 5 m108,4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 21158,24 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Nowa Dęba, Kwiatkowskiego 7 m12,4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 7769,03 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Nisko, Modrzewiowa 3C m4,Nisko, Modrzewiowa 3C m9,
Nisko, Modrzewiowa 3C m19
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 105866,90 PLN
Część 10
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przemyśl, Lwowska 32G m17,Przemyśl, Lwowska 32G m25,
Przemyśl, Lwowska 32G m28,
Przemyśl, Lwowska 32H m46,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 204173,18 PLN
Część 11
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Radom, Sadków 1 m4,Radom, Sadków 1 m22,
Radom, Sadków 5 m6,
Radom, Sadków 5 m43,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45431200-9 - Kładzenie glazury
4.5.5.) Wartość części: 219980,55 PLN
Część 12
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Rzeszów, Dunikowskiego 31 m4,Rzeszów, Dunikowskiego 33 m21,
Rzeszów, Reformacka 7 m6,
Rzeszów, Reformacka 7 m26,
Rzeszów, Reformacka 7 m33,
Rzeszów, Reformacka 7 m35,
Rzeszów, Strażacka 42/26A,
Rzeszów, Św. Kingi 10 m2,
Rzeszów, Św. Kingi 12 m3,,
Rzeszów, Św. Rocha 39A m18,
Rzeszów, Widokowa 2 m21
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 427671,66 PLN
Część 13
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Siedlce, Armii Krajowej 9 m11,Siedlce, 10 Lutego 15B m89,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 38822,20 PLN
Część 14
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamość, Koszary 14A m12,Zamość, Koszary 14A m16,
Zamość, Piłsudskiego 22 m 10
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 153169,40 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 13
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 13)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia 41 927,98 złotych brutto.
Po wyborze najkorzystniejszej oferty przekazanej Wykonawcom w dniu 16.07.2026 r. wpłynęło od Wykonawcy Ra-V Rafał Jaremek, ul. Tomasza Zana 54 lok. 18, 20-601 Lublin pismo informujące o odstąpieniu od zawarcia umowy w zakresie części 13.
W związku z tym Zamawiający na podstawie art. 263 ustawy może dokonać ponownego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu oraz wybrać najkorzystniejszą ofertę albo unieważnić postępowanie.
Pozostałą ofertą jest oferta Wykonawcy TOK-BUD Sp. z o.o., ul. Dzika 11, 05-200 Wołomin, który złożył ofertę z ceną 69 120,00 złotych brutto.
W związku z tym, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, postępowanie w tej części podlega unieważnieniu.
Oferta z najniższą ceną oznacza ofertę, która zawiera najniższą cenę, abstrahując od tego, czy miałaby ona szansę zostać uznana za najkorzystniejszą. Powyższe oznacza, że Zamawiający może unieważnić postępowanie nie tylko po ocenie ofert, ale przed przystąpieniem do tej oceny, a nawet bez wykonywania jakiejkolwiek czynności w postępowaniu, innych niż ustalenie najniższej ceny oferty.
Część 14
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 14)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
| 2026-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |