Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na drogach gminnych, polegającą na wdrożeniu stałej organizacji ruchu drogowego na terenie Gminy Jędrzejów

Gmina Jędrzejów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00371576
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00371576/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-31 08:38
Lokalizacja
Jędrzejów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b13a3127-3889-4fc7-acd4-bca9cafa4e94
Identyfikator
6562213098
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógMalowanie nawierzchiInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

'M-ZNAK' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMasłów Pierwszy, PL · lot 0
664 784,25 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00371576 z dnia 2026-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na drogach gminnych, polegającą na wdrożeniu stałej organizacji ruchu drogowego na terenie Gminy Jędrzejów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jędrzejów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009774

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 33a

1.5.2.) Miejscowość: Jędrzejów

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-300

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 41 386 10 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umjedrzejow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.umjedrzejow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminajedrzejow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na drogach gminnych, polegającą na wdrożeniu stałej organizacji ruchu drogowego na terenie Gminy Jędrzejów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b13a3127-3889-4fc7-acd4-bca9cafa4e94

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00371576

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00125459/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na drogach gminnych polegająca na wprowadzeniu projektów stałej organizacji ruchu drogowego na terenie Gminy Jędrzejów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297146

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIZP.271.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na drogach gminnych, polegająca na wdrożeniu stałej organizacji ruchu drogowego na terenie Gminy Jędrzejów wraz z zawiadomieniem o wprowadzeniu stałej organizacji ruchu do Starostwa Powiatowego oraz Policji.
2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje wdrożenie stałej organizacji ruchu drogowego dla zadań:
1) Zadanie 1: „Wdrożenie stałej organizacji ruchu drogowego dla publicznej drogi gminnej nr 328110T Jędrzejów-Prząsław”, obejmujące swoim zakresem:
a) roboty przygotowawcze,
b) wykonanie robót ziemnych, podbudowy i nawierzchni z kostki pod dojście do przejścia dla pieszych wraz z przepustem w ciągu istniejącego rowu przydrożnego,
c) demontaż istniejącego oznakowania poziomego i pionowego,
d) malowanie oznakowania poziomego,
e) montaż nowego oznakowania pionowego i urządzeń bezpieczeństwa ruchu,
2) Zadanie 2: „Wdrożenie stałej organizacji ruchu drogowego dla publicznej drogi gminnej nr 328109T ul. Klasztornej w Jędrzejowie”, obejmujące swoim zakresem:
a) roboty przygotowawcze,
b) demontaż istniejącego oznakowania poziomego i pionowego,
c) malowanie oznakowania poziomego,
d) montaż nowego oznakowania pionowego i urządzeń bezpieczeństwa ruchu,
3) Zadanie 3: „Wdrożenie stałej organizacji ruchu drogowego dla publicznej drogi gminnej nr 328025T ul. Świętej Barbary w Jędrzejowie”, obejmujące swoim zakresem:
a) roboty przygotowawcze,
b) wykonanie robót ziemnych i przebudowy nawierzchni z kostki i istniejących krawężników drogowych,
c) demontaż istniejącego oznakowania poziomego i pionowego,
d) malowanie oznakowania poziomego,
e) montaż nowego oznakowania pionowego,
4) Zadanie 4: „Wdrożenie stałej organizacji ruchu drogowego dla publicznej drogi gminnej nr 328114T ul. Jana Pawła II w Jędrzejowie”, obejmujące swoim zakresem:
a) roboty przygotowawcze,
b) wykonanie robót ziemnych, podbudowy i nawierzchni z kostki pod dojście do przejścia dla pieszych,
c) demontaż istniejącego oznakowania poziomego i pionowego,
d) malowanie oznakowania poziomego,
e) montaż nowego oznakowania pionowego,
5) Zadanie 5: „Wdrożenie stałej organizacji ruchu drogowego dla publicznej drogi gminnej nr 328115T ul. Małogoskiej w Jędrzejowie”, obejmujące swoim zakresem:
a) roboty przygotowawcze,
b) demontaż istniejącego oznakowania poziomego i pionowego,
c) malowanie oznakowania poziomego,
d) montaż nowego oznakowania pionowego i urządzeń bezpieczeństwa ruchu,
6) Zadanie 6: „Wdrożenie stałej organizacji ruchu drogowego dla publicznej drogi gminnej nr 328118T Wilanów-Podchojny”, obejmujące swoim zakresem:
a) roboty przygotowawcze,
b) demontaż istniejącego oznakowania poziomego i pionowego,
c) malowanie oznakowania poziomego,
d) montaż nowego oznakowania pionowego i urządzeń bezpieczeństwa ruchu,
7) Zadanie 7: „Wdrożenie stałej organizacji ruchu drogowego dla publicznej drogi gminnej nr 328088T ul. Pińczowskiej w Jędrzejowie”, obejmujące swoim zakresem:
a) roboty przygotowawcze,
b) demontaż istniejącego oznakowania poziomego i pionowego,
c) malowanie oznakowania poziomego,
d) montaż nowego oznakowania pionowego i urządzeń bezpieczeństwa ruchu,
8) Zadanie 8: „Wdrożenie stałej organizacji ruchu drogowego dla publicznej drogi gminnej nr 328113T ul. Bartosza Głowackiego w Jędrzejowie”, obejmujące swoim zakresem:
a) roboty przygotowawcze,
b) demontaż istniejącego oznakowania poziomego i pionowego,
c) malowanie oznakowania poziomego,
d) montaż nowego oznakowania pionowego i urządzeń bezpieczeństwa ruchu.
3. Opis oraz szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w dokumentacji technicznej, będącej załącznikiem nr 9 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 664784,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 664784,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 664784,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: M-ZNAK SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL 9591965419

7.3.4) Miejscowość: Masłów Pierwszy

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 664784,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane