Transport podopiecznych Dziennego Domu Pomocy w miejscowości Ciche z miejsca zamieszkania do placówki i z powrotem

Gmina Zbiczno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00526257
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00526257/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-02 11:35
Lokalizacja
Zbiczno, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0fef83c9-4c37-461d-9d8c-e10ee80d2925
Identyfikator
8741683628
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)Usługi w zakresie transportu drogowegoWynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00526257 z dnia 2024-10-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Transport podopiecznych Dziennego Domu Pomocy w miejscowości Ciche z miejsca zamieszkania do placówki i z powrotem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zbiczno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118460

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szosa Brodnicka 53

1.5.2.) Miejscowość: Zbiczno

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-305

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@zbiczno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbiczno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0fef83c9-4c37-461d-9d8c-e10ee80d2925

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Transport podopiecznych Dziennego Domu Pomocy w miejscowości Ciche z miejsca zamieszkania do placówki i z powrotem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0fef83c9-4c37-461d-9d8c-e10ee80d2925

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00526257

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00011526/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Transport podopiecznych Dziennego Domu Pomocy w miejscowości Ciche z miejsca zamieszkania do placówki i z powrotem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027, priorytet 8 Fundusze europejskie na wsparcie w obszarze rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, działania 08.24 Usługi społeczne i zdrowotne

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00513931

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GKB.271.41.2024.MK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 100000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie transportu osób z miejsca zamieszkania na terenie Gminy Zbiczno do Dziennego Domu Pomocy w miejscowości Ciche oraz transport w drodze powrotnej z Dziennego Domu Pomocy do miejsc zamieszkania około 30 podopiecznych DDP.
1.2. Usługa transportu wykonywana będzie we wszystkie dni robocze od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem przypadających w tych dniach świąt i innych wolnych od pracy dni) w godzinach funkcjonowania DDP tj. 7:00 -15:00.
1.3. Wykonawca zobowiązany będzie do:
1)przywiezienia osób z miejsca zamieszkania do DDP w godz. 7:00-8:30
2) odwiezienia osób z DDP do miejsc zamieszkania w godz. 13:00-15:00

1.4. Szacunkowa dzienna liczba km: 150 km
1.5. Planowana liczba dni wykonywania usługi, w okresie od 15 października 2024 r. do 30 czerwca 2025 r. wyniesie 174 dni.
1.6. Wykonawca wybrany do realizacji zamówienia otrzyma od Zamawiającego listę osób wraz z adresami i dniami, w które będą oni uczęszczać do DDP w celu opracowania najbardziej optymalnej trasy przejazdu, z zastrzeżeniem, że trasa może być różna w poszczególne dni.
1.7. Zamawiający zastrzega sobie prawo do odwołania kursów w wybrane dni lub zlecenia dodatkowych kursów (przy poinformowaniu z wyprzedzeniem Wykonawcy o zaistniałych zmianach w harmonogramie przewozów).
1.8. Wykonawca będzie zobowiązany:
a) utrzymać pojazdy wykorzystywane do jej realizacji w należytym stanie technicznym i sanitarnym (stan utrzymany przez cały okres umowy), umożliwiając Zamawiającemu sprawdzenie tego stanu w każdym czasie
b) posiadać aktualne badania techniczne oraz ubezpieczenia OC oraz NNW dla kierowców i pasażerów pojazdów wykorzystywanych do realizacji przedmiotu zamówienia;
c) do wykonywania przedmiotu zamówienia przez osoby/kierowców posiadających odpowiednie, wynikające z przepisów prawa kwalifikacje;
d) posiadać aktualną polisę OC z tytułu wykonywanej działalności gospodarczej, ważna przez cały okres umowy.
1.9. Kierowca zobowiązany będzie do udzielania pomocy podopiecznym DDP przy wsiadaniu oraz wysiadaniu z pojazdu.
1.10. Wykonawca bierze na siebie pełną odpowiedzialność za punktualne dojazdy do DDP i wyjazdy z DDP zgodnie z wymaganiami Zamawiającego, chyba że opóźnienia wystąpią z przyczyn leżących po stronie Zamawiającego.
1.11. Zamawiający nie pokrywa kosztów „pustych” przejazdów pojazdów w ramach wykonywanych przez Wykonawcę kursów, w tym tzw. kosztów podstawienia pojazdu, czy kosztów przejazdu pojazdu pustego po kolejnego podopiecznego oraz kosztów dojazdu pojazdu do bazy. Powyższe okoliczności należy więc uwzględnić przy wycenie stawki dniowej usługi,
1.12. potwierdzeniem wykonania przedmiotu Umowy oraz podstawą do zapłaty faktury będzie miesięczne zestawienie wyjazdów dostarczone przez Wykonawcę

4.5.3.) Główny kod CPV: 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2024-10-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi