Przebudowa wylotu kolektora deszczowego D4 do rzeki Wisły w okolicy ulicy Barskiej
GMINA MIASTO WŁOCŁAWEK - Urząd Miasta Włocławek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00526277
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00526277/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-02 11:38
- Lokalizacja
- Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bddd66d4-3456-11ef-acf6-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 8883031255
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00526277 z dnia 2024-10-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa wylotu kolektora deszczowego D4 do rzeki Wisły w okolicy ulicy Barskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO WŁOCŁAWEK - Urząd Miasta Włocławek
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866910
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zielony Rynek 11/13
1.5.2.) Miejscowość: Włocławek
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-800
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 (54) 414 40 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.wloclawek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wloclawek.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umwloclawek.logintrade.net/zapytania_email,169100,bf2bf5d6c7570613423774728327a75a.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa wylotu kolektora deszczowego D4 do rzeki Wisły w okolicy ulicy Barskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bddd66d4-3456-11ef-acf6-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00526277
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00062932/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa wylotu kolektora deszczowego D4 do rzeki Wisły w okolicy ulicy Barskiej wraz z wzmocnieniem skarpy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00387211
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2097305,85 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z przebudową wylotu kolektora deszczowego D4 do rzeki Wisły w okolicy ulicy Barskiej wraz z wzmocnieniem skarpy
obejmujące:
- budowę sieci kanalizacji deszczowej o długości 34,5 m z rur żelbetowych Ø1600 – odcinek D1-D2
- budowę sieci kanalizacji deszczowej o długości 22,0 m z rur żelbetowych Ø1600 – odcinek D5-Wyl
- budowę sieci kanalizacji deszczowej o długości 18,5 m z rur żelbetowych Ø1000 – odcinek D2-D5
- budowę sieci kanalizacji deszczowej o długości 36,0 m z rur żelbetowych Ø1200 – odcinek D2-Sep3-D5
- budowę sieci kanalizacji deszczowej o długości 18,0 m z rur żelbetowych Ø1200 – odcinek D6-Sep2-D9
- budowę sieci kanalizacji deszczowej o długości 26,5 m z rur żelbetowych Ø1200 – odcinek D2-Sep1-D5
- budowę wylotu betonowego kanalizacji deszczowej Ø1600 wraz z umocnieniem skarpy rzeki Wisły szt. 1
(Wylot betonowy Ø1600 szt. 1 wraz z umocnieniami skarpy rzeki Wisły na działkach nr 2/5 obręb 230 i nr 5/4 obręb 890 )
- budowę separatora węglowodorów ropopochodnych i osadników zawiesin ogólnych szt. 3
(Zaprojektowano trzy równoległe ciągi podczyszczające składające się z osadników zawiesin ogólnych o pojemności 21,0 m3 oraz separatorów lamelowych węglowodorów ropopochodnych o wydajności Qmax/Qnom = 2000/200 l/s dla każdego ciągu).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3193818,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3847810,72 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3193818,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HUSAR Budownictwo Inżynieryjne S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340542960
7.3.3) Ulica: Płocka 15
7.3.4) Miejscowość: Włocławek
7.3.5) Kod pocztowy: 87-800
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
CZĘŚĆ ROBÓT ZWIĄZANYCH Z WYKONANIEM
SIECI KANALIZACJI DESZCZOWEJ - WUPRINŻ S.A., Straży Ludowej 35,
60-465 Poznań
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3193818,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-02-28| 2024-10-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |