Zapewnienie kompleksowej obsługi hotelarsko-gastronomiczno-konferencyjnej do przeprowadzenia ćwiczenia obronnego w formie gry decyzyjnej pod kryptonimem „WOJEWÓDZTWO-24” dla MUW w Warszawie.

MAZOWIECKI URZĄD WOJEWÓDZKI W WARSZAWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00526280
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00526280/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-02 11:38
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f7a95629-85b0-4196-a0ba-ce28fd10e2bf
Identyfikator
5251008875
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi hotelarskieUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00526280 z dnia 2024-10-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zapewnienie kompleksowej obsługi hotelarsko-gastronomiczno-konferencyjnej do przeprowadzenia ćwiczenia obronnego w formie gry decyzyjnej pod kryptonimem „WOJEWÓDZTWO-24” dla MUW w Warszawie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MAZOWIECKI URZĄD WOJEWÓDZKI W WARSZAWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013272620

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Bankowy 3/5

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@mazowieckie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.mazowieckie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f7a95629-85b0-4196-a0ba-ce28fd10e2bf

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zapewnienie kompleksowej obsługi hotelarsko-gastronomiczno-konferencyjnej do przeprowadzenia ćwiczenia obronnego w formie gry decyzyjnej pod kryptonimem „WOJEWÓDZTWO-24” dla MUW w Warszawie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7a95629-85b0-4196-a0ba-ce28fd10e2bf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00526280

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00213240/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.14 Ćwiczenie obronne w formie gry decyzyjnej pod kryptonimem „WOJEWÓDZTWO-24” dla przedstawicieli Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie oraz służb zespolonych województwa mazowieckiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00449057

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BOU-V.272.26.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 54533,08 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie dotyczy zakwaterowania, wyżywienia, udostępnienia sal konferencyjnych ze sprzętem
niezbędnym do przeprowadzenia ćwiczenia (gry decyzyjnej) dla przedstawicieli Mazowieckiego Urzędu
Wojewódzkiego w Warszawie, w którym udział weźmie do 52 osób (w tym 45 uczestników i 7 prelegentów),
zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt. 2 ustawy PZP, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. W przedmiotowym postępowaniu wpłynęły trzy oferty, które podlegają odrzuceniu, w związku z czym postępowanie zostaje unieważnione.
2024-10-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi