Świadczenie usług polegających na przygotowaniu i dostarczeniu gotowych posiłków jednodaniowych dla dzieci do SP nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Gorzowie Wlkp. w roku 2026/2027

Miasto Gorzów Wielkopolski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00371769
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00371769/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-31 09:37
Lokalizacja
Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7d5e8f80-c112-4817-b2d2-3b07b6f8a95c
Identyfikator
5992546838
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłkówUsługi gotowania posiłkówUsługi dostarczania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN KORNAGAGorzów Wielkopolski, PL · lot 0
778 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00371769 z dnia 2026-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług polegających na przygotowaniu i dostarczeniu gotowych posiłków jednodaniowych dla dzieci do SP nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Gorzowie Wlkp. w roku 2026/2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorzów Wielkopolski

1.3.) Oddział zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 211261438

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szwoleżerów 2

1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: 95 7322237

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp13@edu.gorzow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zs13gorzow.nazwa.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7d5e8f80-c112-4817-b2d2-3b07b6f8a95c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług polegających na przygotowaniu i dostarczeniu gotowych posiłków jednodaniowych dla dzieci do SP nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Gorzowie Wlkp. w roku 2026/2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7d5e8f80-c112-4817-b2d2-3b07b6f8a95c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00371769

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00315842/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 „Świadczenie usług polegających na przygotowaniu i dostarczeniu gotowych posiłków jednodaniowych dla dzieci SP nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Sportowymi w Gorzowie Wlkp. w 2026/2027”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318203

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP13.II.2610.1.2026.BJ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 600000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa cateringowa w zakresie przygotowania i dostawy dziennych jednodaniowych posiłków dla dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera w Gorzowie Wielkopolskim.
2. Dostawa dziennych posiłków w okresie od podpisania umowy (tj. od 7 września 2026 roku do 18 czerwca 2027 roku.
3. Szacunkowa ilość dostarczonych dziennych jednodaniowych posiłków wynosi 300, na które składają się obiady jednodaniowe. Zamawiający informuje, że ilość posiłków będzie się zmieniać w zależności od dziennej frekwencji uczniów.
4. Wykonawca ma dostarczyć posiłki w dni pracy szkoły z wyjątkiem świąt, ferii szkolnych oraz innych dni o których zostanie wcześniej poinformowany Wykonawca. Szacunkowa liczba dni nauki 173.
5. Dostawa przygotowanych posiłków będzie następowała do:
1) Szkoła Podstawowa nr 13 w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Szwoleżerów 2 – dzienna szacunkowa ilość obiadów jednodaniowych – 150 sztuk,
2) Szkoła Podstawowa nr 13 w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Paderewskiego 5 – dzienna szacunkowa ilość obiadów jednodaniowych – 150 sztuk.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
1) dziennie należy dostarczyć ok. 300 obiadów jednodaniowych dla uczniów w/w szkoły z możliwością zmniejszenia lub zwiększenia ilości, w zależności od faktycznie zamówionych obiadów,
2) w roku szkolnym 2026/2027, tj. od 7 września 2026 r. do 18 czerwca 2027 r. należy dostarczyć około 51900 obiadów, tj. 300 obiadów dziennie x 173 dni

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 588546 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 778500 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 778500 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tarantino Marcin Kornaga

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5992552690

7.3.3) Ulica: Wróblewskiego 31b

7.3.4) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

7.3.5) Kod pocztowy: 66-400

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 778500 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-07 do 2027-06-18
2026-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi