„Świadczenie usług recepcyjno-informacyjnych wraz z serwisem pościelowo-sprzątającym oraz dozorem urządzeń zainstalowanych w siedzibie Krakowskiego Teatru Scena STU w okresie 2026 - 2027”

KRAKOWSKI TEATR SCENA STU W KRAKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00371820
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00371820/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-31 09:46
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-06319490-95ce-461c-bc50-894ab239e93d
Identyfikator
6771934376
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi recepcyjneUsługi portierskieUsługi dozorowania

Wykonawcy

1 przyznane

DOZÓR MIENIA S.C. STANISŁAWA SOCHA, BARBARA PALUSZEWSKA, ANNA KUĆKraków, PL · lot 0
226 080 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00371820 z dnia 2026-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Świadczenie usług recepcyjno-informacyjnych wraz z serwisem pościelowo-sprzątającym oraz dozorem urządzeń zainstalowanych w siedzibie Krakowskiego Teatru Scena STU
w okresie 2026 - 2027”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KRAKOWSKI TEATR SCENA STU W KRAKOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351309352

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Zygmunta Krasińskiego 16-18

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-101

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 124222263

1.5.8.) Numer faksu: 124222263

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@scenastu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.scenastu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-06319490-95ce-461c-bc50-894ab239e93d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Świadczenie usług recepcyjno-informacyjnych wraz z serwisem pościelowo-sprzątającym oraz dozorem urządzeń zainstalowanych w siedzibie Krakowskiego Teatru Scena STU
w okresie 2026 - 2027”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06319490-95ce-461c-bc50-894ab239e93d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00371820

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00087532/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 „ Świadczenie usług recepcyjno-informacyjnych wraz z serwisem pościelowo-sprzątającym oraz dozorem urządzeń zainstalowanych w siedzibie Krakowskiego Teatru Scena STU w 2026/2027”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 4/ZP/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 186991 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem postępowania jest: świadczenie usług recepcyjno-informacyjnych wraz z serwisem pościelowo-sprzątającym oraz dozorem urządzeń zainstalowanych w siedzibie Krakowskiego Teatru Scena STU w okresie 2026 - 2027
2. Do obowiązków wykonawcy będzie należało:
a) obsługa recepcyjna, w tym:
- meldowanie i wymeldowywanie gości pokoi gościnnych,
- rozliczanie pobytu gości w pokojach gościnnych (obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie gotówki
i jej odpowiednie zabezpieczenie). Zamawiający wymaga umiejętności obsługi kasy fiskalnej,
- obsługa centrali telefonicznej,
- wydawanie i przyjmowanie kluczy do pomieszczeń administracyjnych, pracowni i innych pomieszczeń Teatru według wykazu pracowników upoważnionych do pobrania kluczy, prowadzenie ewidencji pobrań kluczy za pokwitowaniem,
- po godzinach pracy właściwych komórek organizacyjnych Zamawiającego: sprawdza zamknięcie drzwi do pomieszczeń biurowych, pomieszczeń garderób i magazynów, sprawdza zamknięcie drzwi z tyłu sceny oraz wyjścia do palarni; wyłączanie zbędnego oświetlenia w obiekcie,
b) serwis pościelowo-sprzątający w pokojach gościnnych, w tym zmiana pościeli, sprzątanie na żądanie gości pokoi gościnnych,
c) obsługa informacyjna, w tym udzielanie informacji dotyczących oferty repertuarowej Krakowskiego Teatru Scena STU i oferty pokoi gościnnych,
d) dozór urządzeń technicznych zainstalowanych w siedzibie Zamawiającego, w tym osuszaczy i pomp awaryjnych. Zamawiający wymaga po stronie wykonawcy umiejętności obsługi osuszaczy przemysłowych.
3. Usługa świadczona będzie:
- w dni robocze w godzinach od 17.00-09.00 rano następnego dnia. W przypadku gdy w danym dniu roboczym odbywa się spektakl świadczenie usługi rozpoczyna się o godzinie 19.00,
- w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy – 24 h / dobę,
- w okresie przerwy wakacyjnej tj. w okresie od 1 lipca 2027 r. do 31 sierpnia 2027 r. - 7 dni w tygodniu, 24 h / dobę.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79992000-4 - Usługi recepcyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

98341120-2 - Usługi portierskie

98341140-8 - Usługi dozorowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 226080,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 388689,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 226080,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dozór Mienia S.C.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 944-178-51-18

7.3.3) Ulica: Ul. Wileńska 7A/14

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-413

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 226080,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-08-01 do 2027-07-31
2026-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi