Wykonanie studni głębinowej 2A w msc Leszczyny
ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W GÓRNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00371871
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00371871/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-31 09:59
- Lokalizacja
- Górno, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-df1b8f91-3b2b-48f4-b06f-560ef3d6844e
- Identyfikator
- 6572436115
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00371871 z dnia 2026-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie studni głębinowej 2A w msc Leszczyny
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W GÓRNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 292451182
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łysicka 11
1.5.2.) Miejscowość: Górno
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-008
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kierownik@zuk-gorno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zuk-gorno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://gminagorno.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie studni głębinowej 2A w msc Leszczyny2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df1b8f91-3b2b-48f4-b06f-560ef3d6844e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00371871
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00119307/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie studni głębinowej 2A w msc Leszczyny
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310370
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KZ.26.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie studni głębinowej 2A w miejscowości Leszczyny.
1.1 Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie:
a) odwiercenia otworu S-2A do głębokości 100,0m, systemem mechaniczno-udarowym w rurach osłonowych o średnicach ø 457-356 mm, o konstrukcji:
- kolumna filtrowa z rur PVC o średnicy ø 280 mm w dostosowaniu do stwierdzonych w trakcie wiercenia warunków, w tym: rura nadfiltrowa o długości ca 62,0 m , filtr szczelinowy o długości ca 35,0 m, rura podfiltrowa długości 3,0m;
b) poboru próbek gruntów i wody do badań laboratoryjnych,
c) wykonanie pompowania oczyszczającego do momentu całkowitego oczyszczenia się wody,
w czasie 24h
d) wykonanie próbnego pompowania pomiarowego na trzech stopniach dynamicznych w czasie 12+12+12 h od momentu ustalenia się depresji na każdym stopniu,
e) pomiarów głębokości zwierciadła wody w odwierconym otworze i pozostałych studniach ujęcia oraz w otworach innych użytkowników w otoczeniu ujęcia,
f) niwelację otworu,
g)opracowanie wyników wykonanych robót w formie Dodatku do dokumentacji hydrogeologicznej ustalającej zasoby eksploatacyjne ujęcia wód podziemnych
h) opracowanie wyników wykonanych robót w formie innej dokumentacji.
Szczegółowy zakres robót i badań określony został w projekcie robót geologicznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262220-9 - Wiercenie studni wodnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna ofertaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2026-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |