WYKONANIE SYSTEMU PARKINGOWEGO PRZY BUDYNKU CENTRUM KULTURY I SZTUKI W KONINIE DOM KULTURY OSKARD, AL. 1 MAJA 7A
Centrum Kultury i Sztuki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00371872
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00371872/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-31 10:01
- Lokalizacja
- Konin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-84727ec9-6e26-4da3-8f00-876b7f6c54b1
- Identyfikator
- 6651667547
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00371872 z dnia 2026-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
WYKONANIE SYSTEMU PARKINGOWEGO PRZY BUDYNKU CENTRUM KULTURY I SZTUKI W KONINIE DOM KULTURY OSKARD, AL. 1 MAJA 7A
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Kultury i Sztuki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311104032
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Okólna 47A
1.5.2.) Miejscowość: Konin
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-510
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 63 243 63 50
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.wojciechowska@ckis.konin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ckis.konin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-84727ec9-6e26-4da3-8f00-876b7f6c54b11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
instytucja kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WYKONANIE SYSTEMU PARKINGOWEGO PRZY BUDYNKU CENTRUM KULTURY I SZTUKI W KONINIE DOM KULTURY OSKARD, AL. 1 MAJA 7A2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84727ec9-6e26-4da3-8f00-876b7f6c54b1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00371872
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00462917/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 System parkingowy przy budynku Centrum Kultury i Sztuki w Koninie – Dom Kultury Oskard
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270348
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DA.392-5-1/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 367245,42 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem uzamówienia jest wykonanie systemu parkingowego przy budynku Centrum Kultury i Sztuki w Koninie Dom Kultury Oskard, al. 1 Maja 7a.
1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) znajduje się w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 8 do SWZ.
1.2. Szczegółowe warunki/ wymagania wykonania przedmiotu zamówienia określone zostały w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34996300-8 - Parkingowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48820000-2 - Serwery
48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego
48780000-9 - Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem, przechowywaniem i zawartością
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 431604,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 431604,54 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 431604,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Car Flow System Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 520300863
7.3.3) Ulica: Wirażowa 119
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-145
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 431604,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Pierwotnie wybrany Wykonawca PHU Piotr Kopaczewski, ul. Fabryczna 6, 62-300 Września uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. W związku z powyższym na podstawie art. 263 ustawy Pzp dokonano wyboru kolejnego wykonawcy wskazanego w treści ogłoszenia.2. Termin realizacji zamówienia 5 miesięcy od podpisania umowy w tym rozpoczęcie testów i szkolenia pracowników PW - 2 tygodnie przed zakończeniem realizacji przedmiotu umowy.
| 2026-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |