Budowa zbiornika przeciwpożarowego wraz z zasilaniem elektroenergetycznym oraz wyłącznikiem przeciwpożarowym

INVEST PARK SZCZECZINEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00371946
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00371946/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-31 10:20
Lokalizacja
Gwda Wielka, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4452ad14-f1eb-418b-ad14-25da821ea1c9
Identyfikator
6731909768
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Zbiorniki na wodęRoboty budowlaneBudowa zbiornikówUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneWyłączniki bezpieczeństwaRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

Wykonawcy

1 przyznane

MARIAN DROŹDZIELDrzonowo, PL · lot 0
213 797,46 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00371946 z dnia 2026-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa zbiornika przeciwpożarowego wraz z zasilaniem elektroenergetycznym oraz wyłącznikiem przeciwpożarowym

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: INVEST PARK SZCZECZINEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 388511961

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gwda Wielka 15

1.5.2.) Miejscowość: Gwda Wielka

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-422

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 604171671

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@investparkszczecinek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.investparkszczecinek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4452ad14-f1eb-418b-ad14-25da821ea1c9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Wynajem i zarządzenie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa zbiornika przeciwpożarowego wraz z zasilaniem elektroenergetycznym oraz wyłącznikiem przeciwpożarowym

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4452ad14-f1eb-418b-ad14-25da821ea1c9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00371946

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031076/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa zbiornika przeciwpożarowego wraz z zasilaniem elektroenergetycznym oraz wyłącznmikiem przeciwpożarowym

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309643

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2/PZP/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 135369,07 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i oddanie zgodnie z dokumentacją projektową, przepisami, w tym techniczno – budowlanymi oraz zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej Budowy zbiornika przeciwpożarowego wraz z zasilaniem elektroenergetycznym oraz wyłącznikiem przeciwpożarowym w zakresie określonym w:
a) Projekcie technicznym,
b) Przedmiarze robót,
c) Decyzji o pozwoleniu na budowę z dnia 22.09.2022r. o numerze 339/2022
2. Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja projektowa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44611500-1 - Zbiorniki na wodę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45247270-3 - Budowa zbiorników

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

31214130-9 - Wyłączniki bezpieczeństwa

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 213797,46 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 216025,87 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 213797,46 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.B.U.H TERBUD Marian Droździel

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6731008479

7.3.3) Ulica: Biała 31

7.3.4) Miejscowość: Drzonowo

7.3.5) Kod pocztowy: 78-425

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 213797,46 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-31
2026-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane