Termomodernizacja posterunku sezonowego Państwowej Straży Rybackiej w Rzeszowie. Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na budynku posterunku sezonowego Państwowej Straży Rybackiej w Rzeszowie
KOMENDA WOJEWÓDZKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY RYBACKIEJ W RZESZOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00372066
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00372066/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-31 10:46
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a4630f7b-32f7-4cc4-8b3a-f71527f28aa4
- Identyfikator
- 8132940158
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00372066 z dnia 2026-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja posterunku sezonowego Państwowej Straży Rybackiej w Rzeszowie. Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na budynku posterunku sezonowego Państwowej Straży Rybackiej w Rzeszowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMENDA WOJEWÓDZKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY RYBACKIEJ W RZESZOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690587700
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Grunwaldzka 15
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-959
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: psr@rzeszow.uw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/psr-rzeszow
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a4630f7b-32f7-4cc4-8b3a-f71527f28aa41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja posterunku sezonowego Państwowej Straży Rybackiej w Rzeszowie. Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na budynku posterunku sezonowego Państwowej Straży Rybackiej w Rzeszowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a4630f7b-32f7-4cc4-8b3a-f71527f28aa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372066
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00120487/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Podniesienie efektu ekologicznego w obrębie Jeziora Solińskiego poprzez termomodernizację budynku Strażnicy wraz z odnawialnym źródłem energii
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254894
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KW.26.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie częściowe nr 1: Termomodernizacja posterunku sezonowego Państwowej Straży Rybackiej w Rzeszowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1a do SWZ.1. Zamawiający, przed złożeniem oferty wymaga odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej w terminie i na określonych zasadach:
2. Zamawiający zobowiązuje wykonawcę do odbycia wizji lokalnej i wymaga złożenia oferty po odbyciu wizji lokalnej.
3. Wizję lokalną należy przeprowadzić przy udziale przedstawiciela Zamawiającego - po uprzednim zgłoszeniu chęci odbycia wizji:
1) telefonicznie: 665 359 341, 603 133 660.
2) lub na adres email: psr@rzeszow.uw.gov.pl.
i otrzymaniu zwrotnie potwierdzenia możliwości odbycia wizji ze strony Zamawiającego. Wizji można dokonywać w dniach roboczych (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 9:00 do 14:00).
4. Do oferty należy dołączyć oświadczenie stanowiące załącznik nr 4 do SWZ.
5. Zamawiający odrzuci ofertę, jeżeli została złożona bez odbycia wizji lokalnej (art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy PZP)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45223200-8 - Roboty konstrukcyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45442300-0 - Roboty w zakresie ochrony powierzchni
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45452000-0 - Zewnętrzne czyszczenie budynków
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45453100-8 - Roboty renowacyjne
45454100-5 - Odnawianie
4.5.5.) Wartość części: 86174,22 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie częściowe nr 2: Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy znamionowej min. 10 kW na budynku posterunku sezonowego Państwowej Straży Rybackiej w Rzeszowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1b do SWZ1. Zamawiający, przed złożeniem oferty wymaga odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej w terminie i na określonych zasadach:
2. Zamawiający zobowiązuje wykonawcę do odbycia wizji lokalnej i wymaga złożenia oferty po odbyciu wizji lokalnej.
3. Wizję lokalną należy przeprowadzić przy udziale przedstawiciela Zamawiającego - po uprzednim zgłoszeniu chęci odbycia wizji:
1) telefonicznie: 665 359 341, 603 133 660.
2) lub na adres email: psr@rzeszow.uw.gov.pl.
i otrzymaniu zwrotnie potwierdzenia możliwości odbycia wizji ze strony Zamawiającego. Wizji można dokonywać w dniach roboczych (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 9:00 do 14:00).
4. Do oferty należy dołączyć oświadczenie stanowiące załącznik nr 4 do SWZ.
5. Zamawiający odrzuci ofertę, jeżeli została złożona bez odbycia wizji lokalnej (art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy PZP)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych
45232221-7 - Podstacje transformatorowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 76334,62 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 91423 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 91423 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 91423 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COLDSYSTEM sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5170422010
7.3.3) Ulica: Lubelska 13/U1
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-241
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 91423 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-08-01 do 2026-09-30Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 108327 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 108327 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 108327 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COLDSYSTEM sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5170422010
7.3.3) Ulica: Lubelska 13/U1
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-241
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej
ELEKTROWITEX Sp. z o.o.
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 108327 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-08-01 do 2026-09-30| 2026-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |