BUDOWA DROGI MANEWROWEJ WRAZ Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENU PRZY NADLEŚNICTWIE CIERPISZEWO

Nadleśnictwo Cierpiszewo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00372078
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00372078/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-31 10:48
Lokalizacja
Cierpice, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-da6e4c8f-230c-4b2c-bc34-e67efb755a7d
Identyfikator
8790011739
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty odwadniająceRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00372078 z dnia 2026-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA DROGI MANEWROWEJ WRAZ Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENU PRZY NADLEŚNICTWIE CIERPISZEWO

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Cierpiszewo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870218805

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sosnowa 42

1.5.2.) Miejscowość: Cierpice

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-165

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cierpiszewo@torun.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cierpiszewo.torun.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://josephine.proebiz.com/pl/tender/79169/summary

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BUDOWA DROGI MANEWROWEJ WRAZ Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENU PRZY NADLEŚNICTWIE CIERPISZEWO

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da6e4c8f-230c-4b2c-bc34-e67efb755a7d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372078

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00085884/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Utwardzenie terenu przy siedzibie Nadleśnictwa Cierpiszewo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.4.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 165067,54 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie drogi manewrowej wraz z elementami zagospodarowania terenu na potrzeby funkcjonowania siedziby Nadleśnictwa Cierpiszewo.
Zakres robót
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie wszystkich robót budowlanych przewidzianych dokumentacją projektową, w szczególności:
Roboty przygotowawcze
Zakres obejmuje roboty przygotowawcze i pomiarowe, organizację oraz zabezpieczenie terenu budowy, wykonanie robót rozbiórkowych oraz wszelkich prac niezbędnych do przygotowania terenu pod realizację inwestycji zgodnie z dokumentacją projektową.
Roboty ziemne
Wykonanie robót ziemnych, przygotowanie podłoża, profilowanie oraz zagęszczenie podłoża, wykonanie wykopów i nasypów oraz pozostałych robót ziemnych zgodnie z dokumentacją projektową oraz Szczegółowymi Specyfikacjami Technicznymi Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych
Odwodnienie
Wykonanie systemu odwodnienia drogi i terenów utwardzonych obejmującego wszystkie elementy przewidziane dokumentacją projektową.
Konstrukcja i nawierzchnie
Wykonanie konstrukcji oraz nawierzchni drogi manewrowej, miejsc postojowych, chodnika oraz nawierzchni pod pergolę śmietnikową zgodnie z dokumentacją projektową oraz Szczegółowymi Specyfikacjami Technicznymi Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB). Zakres obejmuje wykonanie wszystkich warstw konstrukcyjnych oraz nawierzchni przewidzianych dokumentacją projektową.
Elementy wykończeniowe
Wykonanie elementów ograniczających nawierzchnie, w szczególności krawężników, obrzeży, oporników, ław betonowych oraz pozostałych elementów przewidzianych dokumentacją projektową.
Roboty towarzyszące
Wykonanie wszystkich robót towarzyszących i wykończeniowych niezbędnych do prawidłowej realizacji inwestycji, w tym regulacji urządzeń infrastruktury technicznej, odtworzenia terenów naruszonych podczas prowadzenia robót, uporządkowania terenu oraz wykonania pozostałych prac wynikających z dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45232452-5 - Roboty odwadniające

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia. Cena złożonej oferty -290 879,26 zł. brutto jest większa od kwoty jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia (203 029,42 zł. brutto) o 87 849,84 zł brutto

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 290879,26 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 290879,26 PLN

2026-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane