„Adaptacja pomieszczeń piwnicznych w budynku Gminnego Ośrodka Zdrowia (GOZ) zlokalizowanego przy ul. Reymonta 2 w Korszach na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej”
GMINA KORSZE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00372213
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00372213/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-31 11:17
- Lokalizacja
- Korsze, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e83afdc5-63e7-4ea5-9bd7-06e02f80da48
- Identyfikator
- 7422242338
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00372213 z dnia 2026-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Adaptacja pomieszczeń piwnicznych w budynku Gminnego Ośrodka Zdrowia (GOZ) zlokalizowanego przy ul. Reymonta 2 w Korszach na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KORSZE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743605
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 13
1.5.2.) Miejscowość: Korsze
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-430
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 897541828
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugim_korsze@korsze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.korsze.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://korsze.logintrade.net/zapytania_email,236039,f0c8d4215af79e2b966f66f5baaa6991.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Adaptacja pomieszczeń piwnicznych w budynku Gminnego Ośrodka Zdrowia (GOZ) zlokalizowanego przy ul. Reymonta 2 w Korszach na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e83afdc5-63e7-4ea5-9bd7-06e02f80da48
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372213
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024651/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Adaptacja pomieszczeń piwnicznych w budynku Gminnego Ośrodka Zdrowia (GOZ) zlokalizowanego przy ul. Reymonta 2 w Korszach na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00343647
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GT.271.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 367080,24 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest właściwe i zgodne z zasadami sztuki budowlanej kompleksowe wykonanie inwestycji pod nazwą: „Adaptacja pomieszczeń piwnicznych w budynku Gminnego Ośrodka Zdrowia (GOZ) zlokalizowanego przy ul. Reymonta 2 w Korszach na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej” na terenie działki numer 32/7, 31, obręb 3, Korsze. Zadanie jest przedmiotem dofinansowania w ramach programu pod nazwą „Program Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”.
W ramach zadania przewiduje się m.in.:
- przebudowę i remont części piwnicznej budynku,
- wykonanie schodów zewnętrznych do pomieszczeń piwnicznych,
- wykonanie chodnika,
- przebudowę kolidującego przyłącza kanalizacji deszczowej;
Do Wykonawcy należy:
- wykonanie dokumentacji powykonawczej wraz z geodezyjną inwentaryzacją powykonawczą,
- dokonanie w imieniu inwestora zawiadomienia o zakończeniu budowy oraz, w przypadkach wymaganych przepisami prawa, przeprowadzenie procedury uzyskania pozwolenia na użytkowanie, na podstawie udzielonego pełnomocnictwa,
- wykonanie i montaż jednostronnej tablicy informującej o dofinansowaniu o wym. 120x80 cm.
2.Szczegółowy opis i zakres zamówienia został określony w dokumentacji projektowej, Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) wraz ze wszystkimi jej załącznikami i wyjaśnieniami oraz z ewentualnymi zmianami dokonanymi na etapie prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45262700-8 - Przebudowa budynków
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:W przedmiotowym postępowaniu do dnia 30 lipca 2026 r. do godz. 10:00 tj. terminu składania ofert, nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2026-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |