Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych budowy dróg na terenie gminy Łochów
Gmina Łochów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00372224
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00372224/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-31 11:19
- Lokalizacja
- Łochów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-25520847-f2c3-4a65-a069-8915c6e97d61
- Identyfikator
- 8241707277
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi kartograficzne w zakresie obszarów miejskich
Wykonawcy
11 przyznanych
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
KAROL BARCALBiłgoraj, PL · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00372224 z dnia 2026-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych
budowy dróg na terenie gminy Łochów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łochów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582090
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Pokoju 75
1.5.2.) Miejscowość: Łochów
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-130
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@gminalochowpl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminalochow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-25520847-f2c3-4a65-a069-8915c6e97d611.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowychbudowy dróg na terenie gminy Łochów
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25520847-f2c3-4a65-a069-8915c6e97d61
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372224
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031432/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych budowy dróg na terenie gminy Łochów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00150509
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WOA.271.1.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 488290,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowych budowy dróg na terenie gminy Łochów.2. Część 1 – Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej drogi w Łojkach w ramach zadania w budżecie pn. „Budowa drogi gminnej w Łojkach- Sołectwo Łojki”.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 1-11 określa załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik graficzny.
4. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ oraz załączonymi do niej dokumentami, złożoną ofertą, obowiązującymi przepisami prawa, normami i sztuką budowlaną.
5. Opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają projektowane postanowienia umowy dla Części 1-11 stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 18270,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowych budowy dróg na terenie gminy Łochów.2. Część 2 – Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej drogi gminnej w Budziskach w ramach zadania w budżecie pn. „Budowa drogi gminnej w Budziskach”.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 1-11 określa załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik graficzny.
4. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ oraz załączonymi do niej dokumentami, złożoną ofertą, obowiązującymi przepisami prawa, normami i sztuką budowlaną.
5. Opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają projektowane postanowienia umowy dla Części 1-11 stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71222100-1 - Usługi kartograficzne w zakresie obszarów miejskich
4.5.5.) Wartość części: 59500,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowych budowy dróg na terenie gminy Łochów.2. Część 3 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej drogi Ogrodniki-Ostrówek w ramach zadania w budżecie pn. „Budowa drogi Ogrodniki-Ostrówek”.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 1-11 określa załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik graficzny.
4. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ oraz załączonymi do niej dokumentami, złożoną ofertą, obowiązującymi przepisami prawa, normami i sztuką budowlaną.
5. Opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają projektowane postanowienia umowy dla Części 1-11 stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 68000,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowych budowy dróg na terenie gminy Łochów.2. Część 4 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej drogi w Łazach w ramach zadania w budżecie pn. „Budowa drogi w Łazach”.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 1-11 określa załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik graficzny.
4. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ oraz załączonymi do niej dokumentami, złożoną ofertą, obowiązującymi przepisami prawa, normami i sztuką budowlaną.
5. Opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają projektowane postanowienia umowy dla Części 1-11 stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 59500,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowych budowy dróg na terenie gminy Łochów.2. Część 5 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej drogi gminnej w Baczkach w ramach zadania w budżecie pn. „Budowa drogi na tzw. koszary, działka 652 Baczki”.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 1-11 określa załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik graficzny.
4. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ oraz załączonymi do niej dokumentami, złożoną ofertą, obowiązującymi przepisami prawa, normami i sztuką budowlaną.
5. Opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają projektowane postanowienia umowy dla Części 1-11 stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 24400,00 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowych budowy dróg na terenie gminy Łochów.2. Część 6 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej drogi gminnej w Burakowskim w ramach zadań w budżecie pn. „Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy drogi w Burakowskim na działce nr 639 - Sołectwo Burakowskie” oraz „Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy drogi w Burakowskim na działce nr 639 - Sołectwo Jasiorówka”.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 1-11 określa załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik graficzny.
4. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ oraz załączonymi do niej dokumentami, złożoną ofertą, obowiązującymi przepisami prawa, normami i sztuką budowlaną.
5. Opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają projektowane postanowienia umowy dla Części 1-11 stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 69570,00 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowych budowy dróg na terenie gminy Łochów.2. Część 7 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej drogi gminnej Jasiorówka-Samotrzask w ramach zadania w budżecie pn. „Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej drogi Jasiorówka-Samotrzask”.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 1-11 określa załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik graficzny.
4. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ oraz załączonymi do niej dokumentami, złożoną ofertą, obowiązującymi przepisami prawa, normami i sztuką budowlaną.
5. Opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają projektowane postanowienia umowy dla Części 1-11 stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 65000,00 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowych budowy dróg na terenie gminy Łochów.2. Część 8 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej drogi gminnej Łochów-Baczki w ramach zadania w budżecie pn. „Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej drogi Lochów-Baczki (od. Ul. Baczkowskiej)”.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 1-11 określa załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik graficzny.
4. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ oraz załączonymi do niej dokumentami, złożoną ofertą, obowiązującymi przepisami prawa, normami i sztuką budowlaną.
5. Opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają projektowane postanowienia umowy dla Części 1-11 stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 65000,00 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowych budowy dróg na terenie gminy Łochów.2. Część 9 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej drogi gminnej w Brzuzie w ramach zadania w budżecie „Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej drogi gminnej dz. nr 214 (na odcinku dł. 570 m) w miejscowości Brzuza”.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 1-11 określa załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik graficzny.
4. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ oraz załączonymi do niej dokumentami, złożoną ofertą, obowiązującymi przepisami prawa, normami i sztuką budowlaną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 28450,00 PLN
Część 10
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowych budowy dróg na terenie gminy Łochów.2. Część 10 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej drogi w Matałach w ramach zadania w budżecie pn. „Wykonanie projektu drogi nr 160 Sołectwo Matały”.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 1-11 określa załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik graficzny.
4. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ oraz załączonymi do niej dokumentami, złożoną ofertą, obowiązującymi przepisami prawa, normami i sztuką budowlaną.
5. Opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają projektowane postanowienia umowy dla Części 1-11 stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 10300,00 PLN
Część 11
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowych budowy dróg na terenie gminy Łochów.2. Część 11 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej drogi w Ostrówku w ramach zadania w budżecie pn. „Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej łącznika dz. nr 892; 825/2 (odcinek dł. 285 m) pomiędzy ul. Mickiewicza i ul. Broniewskiego w Ostrówku”.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 1-11 określa załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik graficzny.
4. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ oraz załączonymi do niej dokumentami, złożoną ofertą, obowiązującymi przepisami prawa, normami i sztuką budowlaną.
5. Opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają projektowane postanowienia umowy dla Części 1-11 stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 20300,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 28950,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 66739,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 28950,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Projektowanie i Nadzory Budowlane "Karol Barcal"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950197257
7.3.3) Ulica: Radzika 12
7.3.4) Miejscowość: Biłgoraj
7.3.5) Kod pocztowy: 23-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 28950,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 200 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |